Fener'in yıldızına yeni görev

Fener'in yıldızına yeni görev
Türk basketbolunun yıldızı Mirsad Türkcan, jübilesinin ardından Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı idari kadrosunda dış ilişkilerden sorumlu olarak görev yapacak.
Türk basketbolunun yıldız ismi Mirsad Türkcan, 16 Eylül Pazar günü jübilesini yapacağı, geliri Novi Pazar'da yapımı imkansızlıklardan dolayı tamamlanamayan zihinsel ve bedensel engelli çocuk hastanesine gidecek Fenerbahçe-CSKA Moskova maçı için destek bekliyor.
 
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'da Fenerbahçe Külübü Basketbol Şube Koordinatörü Kemal Dinçer'in de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, jübilesiyle ilgili duygularını aktaran Mirsad, organizasyonu tanıttı.
 
Toplantıda ayrıca Mirsad'ın jübilesinin ardından Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın idari kadrosunda dış ilişkilerden sorumlu olarak görev yapacağı açıklandı. 
 
Basketbolda geride bıraktığı 20 yıllık kariyerinde iyi günlerinin de kötü günlerinin de olduğunu ancak şu anda sadece güzel şeyleri hatırladığını ifade eden Mirsad, ''Fenerbahçe Ülker forması ile kariyerimi sonlandırmaktan dolayı ayrıca gurur duymaktayım. Takımımla çıkacağım son maç olan CSKA Moskova maçında bugüne kadar sevgilerini eksik etmeyen taraftarımızın katılımını beklemekteyim. Tüm gelirlerin Novi Pazar'da yapımı başlayan ancak imkansızlıklardan dolayı bitirilemeyen zihinsel ve bedensel engelli çocuklarımızın hastanesine gideceği jübile maçıma herkesin desteğini bekliyorum'' diye konuştu. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com