Fenerli avukattan Melo ihbarı!

Fenerli avukattan Melo ihbarı!
G.Saray’da kavga eden iki futbolcu Melo ve Riera barıştı ama F.Bahçe taraftarı olan avukat kasten yaralamadan savcılığa başvuruda bulundu.

Galatasaraylı Melo ile Riera’nın kavgasını Fenerbahçe taraftarı olan avukat Gökhan Murat Orçun, adliyeye taşıdı. Orçun, “Bu olay ülkede infiale neden olmuş, zor günler geçiren spor camiasına bakış açısını değiştirmiş, gençlere ve spor yapan insanlara kötü örnek teşkil etmiştir” diyerek Melo’nun ‘Kasten yaralama’ suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasını istedi. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na müracaatta bulunan Orçun, TFF ve savclığın harekete geçmemesi üzerine böyle bir girişimde olduğunu belirtip “Ben F.Bahçeli kimliğimle değil hukukçu kimliğimlemüracatta bulundum. Aynı olay F.Bahçe’de de olsa yine aynı eylemde bulunurdum” diye konuştu.

‘G.SARAY ÖRTBAS ETMEK İSTEDİ’

11 Nisan’da savcılığa başvuru yapan Orçun dilekçesinde G.Saray Kulübü’nün olayı örtbas etmek istediğini de iddia ederek “Eylemin cezasız kalması, uluslararası platformda ülkemizin adını lekeleyeceği gibi kendisine ‘Pitbull’ lakabı takan şüphelinin eylemlerine devam etmesi yönünde cesaretlendirebileceği de aşikardır” diye yazdı. İşin ilginç tarafı ise Melo ve Riera’nın Beşiktaşmaçında sarmaş dolaş olmasıydı.(EAK)

Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com