Fenerli futbolcular altına boğulacak!

Fenerli futbolcular altına boğulacak!
Avrupa'da yarı finale kalan F.Bahçe, SGM Ödül Yönetmeliği gereği, toplam 1250 Cumhuriyet Altını ile ödüllendirilecek.

UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finale kalan F.Bahçe, altına boğulacak. Spor Genel Müdürlüğü Ödül Yönetmeliği gereği Sarı-Lacivertliler, yarı finale kaldıkları için bin 250 Cumhuriyet Altını ile ödüllendirilecek.

UEFA’dan aldığı 15 milyon euronun yanı sıra, 778 bin 750 TL değerindeki altınlar F.Bahçeliler için ekstra motive eden bir gelişme olacak.
Futbolcular ve antrenörler 50'şer adet,  Aykut Kocaman ise 100 altın ödüle hak kazandı. F.Bahçe’nin finale kalması, verilecek ödülün de artması demek. Benfica engeli de aşılırsa, kulübün alacağı altın adeti 2 bin olacak. Kanarya, UEFA Kupası’nı kazanması halinde de 2 bin 500 Cumhuriyet Altını kazanacak. Teknik adam ve futbolcuların ödülleri de gelen başarı oranında artacak.

DAHA DA ARTACAK

Antrenör ve futbolcular final oynamaları halinde 75'er altın alırken, Teknik Direktör Aykut Kocaman 150 Cumhuriyet Altını’nın sahibi olacak. Kupa müzeye taşınırsa antrenör ve futbolcuların rakamı 125'e, Aykut Kocaman’ın ise 250'ye yükselecek.

SEVİNCİ KUPAYA SAKLADIK

UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finale yükselen F.Bahçeli futbolcuların sevinci yalnızca 2 dakika sürdü. Üç kulvarda birden yoluna devam eden Sarı-Lacivertliler yalnızca hedeflerine odaklandı. Futbolcular, “Kupaları kazanmadan sevinmeyeceğiz” dediler. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com