Fenerli Gandi'den Özhan Canaydın'a Vefa!

Fenerli Gandi'den Özhan Canaydın'a Vefa!
Fenerbahçeli olduğu bilinen Kemal Kılıçdaroğlu, Galatasaray'ın eski Başkanı Özhan Canaydın'ın heykelinin açılış törenine katıldı.

Galatasaray Kulubü Özhan Canaydın'ın heykelinin açılışı törenle yapıldı. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın öncülüğünde yapılan açılış töreninde spor camiasının öne çıkan isimlerini bir araya getirdi.

SPOR SİYASET ÜSTÜ OLMALIDIR

Açılış törenine katılan ve Fenerbahçe taraftarı olmakla bilinen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şöyle konuştu: "Sporla çocukluğumuzda tanışırız. Spor hayatın vazgeçilmez alanıdır. Gün gelir hüzünleniriz. Takımımız yenilir, eyvah deriz, dertleniriz. Spor siyaset üstü, yaşamımızın bir parçası. İnsan olmanın bir karşılığı. Sporu her zaman büyütmemiz ve yüceltmemiz gerekiyor. Bu toplantıda bulunmaktan mutlu olduğumu söylemiştim. O'nu ölümsüzlüğe uğurladık. Ben burada olmaktan, size saygılar sunmaktan son derece mutluyum."

POLAT MİKROFONLARA KONUŞMADI

Öte yandan açılış töreninde hazır bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın sıkıntılı olduğu gözlendi. Polat'ın kendisine mikrofon tutarak görüşlerini soran NTV Spor muhabirine 'Konuşma yapmayacağım' demesi dikkat çekti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com