Fernandes için müthiş iddialar!

Fernandes için müthiş iddialar!
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes her hafta 40 kadınla parti veriyor veriyor iddiası!
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes'in başı gece hayatında yaşadığı olaylardan dolayı bir türlü rahata ermiyor.

 Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes son dönemde gazetelerin spor sayfalarından çok magazin eklerine konuk oluyor. Son olarak bir barda tanıştığı ve evine davet ettiği kadınları darp ettiği iddia edilen Fernandes'in gece hayatı ile ilgili Habertürk Magazin ekinden Esin Övet ilginç bir yazı kaleme aldı.
   
Övet, Fernandes'in her hafta özel partiler verdiğini yazarken bu partilerde birçok kadının yer aldığını da iddia etti.
 
İşte Övet'in kaleme aldığı o satırlar...
 
"Hatırlarsanız bu başlık genelde hep İbrahim Tatlıses için kullanılırdı. Ama artık yıldız futbolcu Fernandes için atılır oldu. Çünkü Fernandes memlekete ayak bastığı andan itibaren kimseden çekmedi kadınlardan çektiği kadar. Yine başı dertte. Malum iki kadınla kulüpte tanışıyor. Ardından kadınları evine davet ediyor. Sonrası malum. Küfür, darp derken kadınlar Fernandes'ten şikâyetçi oluyorlar. Ama bence bu son olmayacak. Çünkü Fernandes eğlenmeyi çok seviyor. Her hafta özel partiler düzenliyor. Partilere futbolcu arkadaşlarını davet ediyor. Onun dışında da siz deyin 20 ben diyeyim 40 kadın partilerde arz-ı endam ediyorlar. Fernandes de bu partilerde açıyor kesenin ağzını. Yani kadınların istediği her şeyi en güzel şekilde onlara sunuyor. Sonrasında da böyle başı dertten kurtulmuyor. E o da haklı eğlenmek istiyor ama sonuçlar ortada. Üstelik kadınlar da onunla eğlenmeyi seviyor. O yüzden de Fernandes ve kadınlarını daha çok konuşacağız." (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com