Fernandes'e Egemen taktiği

Fernandes'e Egemen taktiği
Fenerbahçe'nin Fernandes'i renklerine bağlamak için sessiz ve derinden transfer görüşmelerini sürdürdüğü ortaya çıktı.

F.Bahçeli yönetici Ali Yıldırım İspanya'da Mendes'le görüşerek transfer teklifi yaptı. Ancak Sarı-Lacivertliler UEFA'dan ceza almamak için Fernandes'i yalanladı.

UYANIK FENERBAHÇE

Fenerbahçe'den Fernandes operasyonu... Sarı-Lacivertli yönetimin Beşiktaş'ın Portekizli yıldızını renklerine bağlamak için sessiz ve derinden transfer görüşmelerini sürdürdüğü ortaya çıktı. Fenerbahçe dün resmi internet sitesinden Fernandes'le ilgilendiğini yalanladı. Takvim gazetesinin haberine göre; Sarı-Lacivertliler'in UEFA'dan ceza almamak için böyle bir yol izlediği ve bu transfer girişiminin sır gibi saklandığı belirlendi.

MENDES'TEN YILDIRIM'A SÖZ

Fenerbahçeli yöneticilerden Ali Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde İspanya'da Fernandes'in menajeri Jorge Mendes'le Portekizli futbolcunun durumunu masaya yatırdığı öne sürüldü. Bu görüşmede Ali Yıldırım'ın, "Tıpkı Egemen'in transferinde olduğu gibi Fernandes de Beşiktaş'la ipleri koparırsa biz onu almaya hazırız. Fernandes'in Beşiktaş'la bağlarını koparması halinde ilk görüşeceğiniz kulüp biz olmalıyız" dediği öğrenildi. Fenerbahçe'nin Fernandes'te ısrarlı olduğunu gören Mendes'in ise Portekizli yıldız için, "Fernandes Beşiktaş'tan alacaklarını tahsis edemiyor. Bu nedenle huzursuz ve ayrılma planları yapıyor. İpler koparsa önce sizle görüşeceğiz" garantisini verdiği ortaya çıktı. Fernandes'i bitirmeye çalışan Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım'ın İspanya'da ayrıca Tino Costa için Valencia ile yeniden görüştüğü belirlendi. Bu futbolcu için yaptığı girişimlerden olumsuz sonuç alan Sarı-Lacivertliler'in yıldız oyuncuyu en kötü olasılıkla 1 yıl kiralamayı planlıyor.

AYKUT  KOCAMAN DA İSTİYOR

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın da Fernandes'i çok istediği ve gelişmeleri yakından takip ettiği öğrenildi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com