Ferrarisi de Böyle Çalındı!

Ferrarisi de Böyle Çalındı!
Tunus'un devrik lideri Zeynel Abidin bin Ali'nin Ferrari'si garip bir şekilde çalındı.

Tunus'un devrik lideri Zeynel Abidin bin Ali'nin Ferrari'si kimliği belirsiz kişiler tarafında çalındı. İnternete düşen görüntülerde hırsızlar, Bin Ali'nin arabasını forklift ile götürürken görülüyor. Ferrari çalmanın sevinci kendilerini çeken kameralara gülümseyerek ifade eden hırsızlar, 'zafer' işareti yapmayı da ihmal etmiyor.


Youtube'ba yüklenen son görüntüler, Tunus'un devrik lider Bin Ali'nin Ferrari 599 GTB Fiorano model arabasının ana yol ile nasıl götürüldüğünü gösteriyor. Devrik liderinin parlak sarı renkteki Ferrari'sinin çalan hırsızlar ise ilginç bir yöntem kullandı. Arabayı forklift ile götüren şahıslar kendilerini çeken kameradan ise hiç endişe etmiyor. Kameraya gülerek el sallayan hırsızlar, 'zafer' işareti yapmayı da ihmal etmiyor. Yeni Ferrasi yaklaşık 300 bin dolarken, Bin Ali'nin arabasının değerinin ne kadar olduğu bilinmiyor.

Zeynel Abidin bin Ali ülkede yaşanan gösteriler ve isyan sonucu, 23 yıllık iktidardan sonra 14 Ocak'ta ülkeden kaçmıştı. Kaçma haberlerinden sonra göstericiler Bin Ali ve onun yakınlarına ait mülkleri basarak yağmalamıştı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com