Fethullah Gülen bombayı patlattı!

Fethullah Gülen bombayı patlattı!
AKP-Cemaat savaşında, Cemaat lideri Fethullah Gülen'in yaptığı açıklamalarda isim vermeden değindiği seks kaseti komplosunda kurtadığı kişinin kimliğine dair iddialar Ankara kulislerini salladı.
Ankara Kulislerinde Cemaat lideri Fethullah Gülen'in sözleri ile çalkalanıyor. AKP-Cemaat savaşında seks kasetlerinin gündeme gelmesi üzerine, Fethullah Gülen de bu konuda bir açıklama yaparak 'bir kaç kişiyi bu duruma düşmekten kurtadığını' iddia etmişti. Gülen konuşmasında; bir devlet büyüğünün gayrimeşru ilişkisini nasıl haber aldığını, taa Amerikalardan Ankara’yı arayıp, evine adam gönderip  “O kadına gitme sakın, sana kaset tuzağı kurarlar” diye nasıl uyardığını anlatıyor. “Ben ona bu iyiliği yapmasam kaset komplosuna düşecekti ve şimdi devlette bulunduğu bugünkü üst makama gelemeyecekti” diyor.
 
Uyardıkları o üst düzey devlet yetkilisinin kendisi için “Nalları dikse de kurtulsak, bu ayıbımı bilen kimse kalmasa” dediğini söylemişti.

Ankara kulislerinde, bu son dershane kavgası sırasında yaptığı bir telefon görüşmesinde Gülen için “Nalları dikse de kurtulsak” diyen kişinin Cemil Çiçek olduğu iddiaları dolaşmaya başladı bile. Tabi bu telefon konuşmasının da Gülen’in istihbaratçıları tarafından tesbit edilip anında Pensilvanya’ya ulaştırıldığı, bunun üzerine de Gülen’in bu sert açıklamayı yaptığı belirtiliyor. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com