Fethullah Gülen Türkiye'nin İlk Halifesi Olacak!

Fethullah Gülen Türkiye'nin İlk Halifesi Olacak!
Habertürk yazarı Serdar Turgut çok ciddi bir senaryoyu köşesine taşıdı. Turgut'un iddiasına göre Amerika'nın asıl BOP planı bu...

Serdar Turgut ciddi bir yazı kaleme almış. İddiasına göre Amerika'nın asıl BOP planı bu...

Atatürk'ün Halifeliği kaldırmadığını savunan Serdar Turgut'a göre, "ilerde kullanılmak üzere halifeliği rafa kaldırdı"... Serdar Turgut'a göre şimdi "halifeliği kullanma zamanı" geldi...

2023 YILINDA

İddiasına göre Atatürk'ün 400 sayfalık vasiyetnamesinde de bu var. AK Parti iktidarına da bu vasiyeti yerine getirmek nasip olacak.

Bir de çok iddialı tahminde bulunuyor. Diyor ki:
"Bu bir büyük plan ve asıl büyük Ortadoğu planı da bundan ibaret. Amerika'nın da planı bu yönde ve bugün Müslüman ülkelerde çıkan olayların temelinde, bu süreci hızlandırmak için uğraşan ABD'nin olduğu ortaya çıkarsa hiç şaşırmayın.

Benim tahminim, bu ülke 2023 yılına denk gelecek şekilde halifeliği tekrar aktif hale getirir."

İLK HALİFE GÜLEN ECEVİT BUNU ANLADI...

AK Parti'nin halifeliği canlandırma misyonunu önünde bulduğunu iddia eden Serdar Turgut, bir iddia daha ortaya atıyor. Dediğine göre Fethullah Gülen ilk halife olarak sahneye çıkacak.

Şöyle aktarıyor senaryosunu:

"AKP ile Fethullah Gülen arasındaki ilişkilerin tarihine ve Gülen ile ABD arasındaki ilişkilere baktığımızda; Fethullah Gülen'in çeşitli düşüncelerini okuduğumuzda veya dinlediğimizde, ileride yeniden aktive edilecek bir halifenin o olması ihtimalinin büyük olduğu görülüyor. Gülen'in Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili söylemleri de bu olasılığa işaret ediyor. Bu gerçeği zamanında Bülent Ecevit de görmüştü ve Gülen ile ilişkileri o nedenle çok iyiydi. Cemaatin her ülkede açılan okulları da, o ülkelerdeki halifeliği kabul sürecini kolaylaştırmaya yönelik adımların zorunlu bir temeli sayılabilir. "

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com