"Fethullah Gülen'in seks kaseti emri"

"Fethullah Gülen'in seks kaseti emri"
Fethullah Gülen bir değil, iki değil, üç kişiyi fuhuş kaseti tezgâhından kurtarmış.
Uzun süredir devam eden Cemaat-AKP savaşında medyanın gündeminde seks kasetleri var. Bir çok köşeyazarı bu konuyu bir şekilde köşesine taşıdı. Bu köşe yazarlarından biri de Aydınlık Gazetesi yazarı Sebahattin Önkibar. Fethullah Gülen'in son konuşmasındaki seks kasetleri ile ilgli bölümü değerlendiren Sebahattin Önkibar çarpıcı analizlerde bulundu.
 
Sebahattin Önkibar'ın bugünkü yazısındaki o bölüm: 
 
Fethullah Gülen'i televizyonda dehşetle izliyorum.
 
Bir değil, iki değil, üç kişiyi fuhuş kaseti tezgâhından kurtardım diyor!
 
Bu itirafın iki boyutu var!
 
Birincisi, Türkiye'de faaliyette olan kaset çetesi tespitidir ki hiç kimse bu alçaklığı yapanları gizleyemez. Kim gizliyorsa dolaylı olarak suç ortağıdır. Dolayısı ile Fethullah Gülen bu çeteyi derhal ifşa etmelidir.
 
İkinci husus, Fethullah Gülen'in konumudur.
 
Aklım almıyor, Fethullah Gülen din-diyanet-hayır hasenatla uğraşan bir inanç önderi midir, yoksa küresel bir istihbarat örgütünün lideri mi?
 
Soruyorum; nasıl oluyor da binlerce kilometre ötede, yani Pensilvanya'da ikamet etmesine rağmen iktidarın çok önemli bir ismine kaset tezgâhı kurulduğunu önceden öğrenebiliyor? Bu beyanı, aslında devletin içindeki F tipi örgütlenmenin itirafı değil midir?
 
Bir başka şey, Fethullah Gülen AKP'li o önemli isme sınırsız hoşgörü gösterirken, o hoşgörünün zerresini neden Hanefi Avcı'dan esirgedi ve Cemaat'i onu fuhuşçu diye haftalarca hedefe oturttu?
 
Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'de en çok dava açtığı gazeteci olarak amacım Gülen'e karşı Erdoğan'ı sahiplenmek değil elbette ama bilinmelidir ki ikisi arasında zerre fark yoktur. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com