Fetih Haftası Kutlanıyor

Fetih Haftası Kutlanıyor
İstanbul'un Fethi ve Fatih Haftası Kütahya'da düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. Fatih İlköğretim Okulu tarafından organize edilen etkinliklerin ilk gününde; Fatih Köşesi, 15 metrekarelik Fatih ile Atatürk'ün Rölyef tablosu açılışı, 3. Bilim Sanat Te

İstanbul'un Fethi ve Fatih Haftası Kütahya'da düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. Fatih İlköğretim Okulu tarafından organize edilen etkinliklerin ilk gününde; Fatih Köşesi, 15 metrekarelik Fatih ile Atatürk'ün Rölyef tablosu açılışı, 3. Bilim Sanat Teknoloji ve Proje Sergisi açılışı, halk oyunları gösterileri ve geleneksel pilav ikramı yapıldı.

BİSİKLET YARIŞINA YOĞUN İLGİ
Fatih Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen 'Bisiklet Yarışı' da okul bahçesinde oluşturulan parkurda yapıldı. Yoğun ilgi ve yüksek katılımın olduğu yarışmaların sonunda dereceye girenlere madalya ve hediyeleri verildi.
Zamana karşı yapılan yarışmalarda, yoğun güvenlik önlemleri de alındı. 58 öğrencinin katıldığı bisiklet yarışı 3 ayrı kategoride yapıldı.
Kızlarda Dilara Öncü birinci, Beste Döğer ikinci, Fatma Betül Saraç üçüncü oldu. Küçük Erkeklerde; Emre Kılıç birinci, Ali Yıldız ikinci, Tunahan Çekmez üçüncü olurken; Büyük erkeklerde Koray Hınçal birinci, Mahir Türker ikinci, İbrahim Çakmak ise üçüncü olarak ödül almayı hak ettiler. Yarın sona erecek Fatih Haftası etkinlikleri, futbol turnuvası, sihirbaz ve tiyatro gösterileri de düzenlendi. Fatih Haftası etkinliklerine, Ağır Ceza Reisi Nuh Kalkan, İl Sağlık Müdürü Kamil Türkmen, İl Milli Eğitim Müdürü Muharrem Şahinkaya, şube müdürleri, sendika temsilcileri, okul müdürleri, çok sayıda öğrenci ve velileri katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com