FIBA'dan övgü!

FIBA'dan övgü!
Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yeni kurumsal kimliğin ve stratejik planı FIBA tarafından övgüyle karşılandı.

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun (TBF) yeni kurumsal kimliğinin ve stratejik planının Uluslararası Basketbol Federasyonları Birliği (FIBA) tarafından övgüyle karşılandığı bildirildi.

''fiba.com''da yer alan habere göre, Türk basketbolunu saha içinde ve saha dışında bir dünya markası haline getirme vizyonuyla yola çıkan TBF'nin yeni kurumsal kimliğinin ve gelecek dönemde izleyeceği stratejik planın FIBA'nın da dikkatini çektiği ifade edildi.

Haberde, yıllardır tüm gayretiyle çalışan ve Türkiye'yi Avrupa basketbolunun merkezlerinden biri haline getiren TBF'nin, 2010'da başarıyla düzenlediği FIBA Dünya Şampiyonası'nın ardından son olarak FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Finali'ne de ev sahipliği yaptığı belirtilirken, hız kesmeyerek THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali ile birlikte 2012 Kadınlar Olimpiyat Elemeleri ve 2014 Kadınlar Dünya Şampiyonası için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüğünün altı çizildi.

TBF'nin ''Basketbolun Güç Merkezi'' 2012-2016 Stratejik Planıyla birlikte yıllardır edinmiş olduğu tecrübelerle hem organizasyon anlamında, hem sportif başarıda göstermiş olduğu çıkışı sürdürmeye kararlı olduğu belirtilen makalede, TBF Başkanı Turgay Demirel'in ''Basketbolun insanların hayatlarını ve ülkemizin imajını olumlu etkileyecek güce sahip olduğuna inanıyoruz. TBF olarak bunu pek çok kez gerçekleştirdik. Bu sorumluluğu ciddiye alıyor, geliştirmeye devam ediyoruz'' sözlerine de yer verildi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com