Fıkra Değil Şaşkın Sarhoş Vakası! Hem de Türkiye'de

Fıkra Değil Şaşkın Sarhoş Vakası! Hem de Türkiye'de
Eskişehir'de yaşanan olay kabareleri aratmadı. Et almak için aracını kasabın önüne park eden A.Y. çıktığında aracını bulamadı. Panikleyen A.Y. polise haber verdi araç bulundu ama olay hırsızlık değildi!..

Eskişehir'de kendisine ait olduğunu sanarak bindiği otomobille giden alkollü kişinin hatası, araç sahibinin şikayeti üzerine ortaya çıktı.

Alınan bilgiye göre, Emek Mahallesi Ziya Gökalp Caddesinde anahtarını üzerinde bıraktığı 26 PN 082 plakalı otomobilinden inen A.Y. (37), bir kasaba girdi. İçkili olduğu iddia edilen R.B. (47) söz konusu otomobile binerek olay yerinden uzaklaştı.

Otomobilinin bıraktığı yerde olmadığını fark eden A.Y, polise haber verdi. İhbarı değerlendiren polis, R.B'nin kullandığı otomobilin gidebileceği güzergahlarda önlem aldı. Polis, bir süre sonra, R.B'yi otomobille birlikte ele geçirdi.

R.B, sorgusunda kendisinin de aynı renk ve marka bir otomobile sahip olduğunu ve A.Y'ye ait otomobile kendi aracı sanarak bindiğini kaydetti.

Polis, yaptığı araştırmada R.B'nin aynı marka ve renkte otomobile sahip olduğunu tespit etti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com