Fikret Orman oyunu kullandı!

Fikret Orman oyunu kullandı!
Beşiktaş Kulübü'nün Başkan adaylarından Fikret Orman, olağanüstü seçimli genel kurulda oyunu kullandı.

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda oy verme işlemi devam ederken, başkan adaylarından Fikret Orman oyunu kullandı.

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu'nda gerçekleştirilen kongrede, Fikret Orman, oyunu 2 numaralı sandıkta verdi.

Orman, oyunu kullandığı sırada yaptığı kısa açıklamada, herkese ''Hayırlı olsun'' diyerek, ''Beşiktaş için de hayırlı olsun'' ifadesini kullandı.

Basın mensuplarına da ''Hakkınızı helal edin, sizleri çok yorduk'' diyen başkan adayı Orman, ''Allah sonumuzu hayır etsin. Amin'' diye konuştu.

Bu arada, Fikret Orman, oyunu kullandıktan sonra bir diğer başkan adayı Nazmi Koca'nın listesinde yer alan Aydoğan Cevahir, genel kurul üyesi olmayan kişilerin yanında olduğu yönünde uyarıda bulunmak istediğini söyledi.

Cevahir, Orman'a, salonda yanında dolaşan 6 kişinin genel kurul üyesi olmadığını, bu nedenle de salonda olmalarının yanlış olduğunu ifade etti. Konuşmayı sakin bir şekilde dinleyen Orman, Aydoğan Cevahir'e karşılık vermedi. Aydoğan Cevahir'in bu çıkışı nedeniyle kısa süreli gerginlik yaşandı.

Bu arada, Seçimli Divan Kurulu Başkanı Uluç Gürkan'ın bu diyalog sonrası genel kurul üyesi olmayanların salon dışına çıkması yönünde uyarıda bulunması dikkati çekti. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com