Fikret Orman: "Yeni projelerimiz yolda"

Fikret Orman: "Yeni projelerimiz yolda"
Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün tarihinde hep birlikte yeni bir sayfa açtıklarını söyledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün tarihinde hep birlikte yeni bir sayfa açtıklarını söyledi.

Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün aylık yayın organı Beşiktaş Dergisi'nde yer alan, kulübün internet sitesinden de yayımlanan yazısında, ''Beşiktaş tarihinde hep birlikte yeni bir sayfa açtık. Kırgınlıklar ve küskünlükler geçmişte kaldı. Bugüne kadar en güzel dostluklarımızı Beşiktaş tribünlerinde kurduysak; beraber gülüp beraber ağladıysak, bundan sonra da Beşiktaşımız'ı daha ileriye taşıyacak olan en önemli güç; birlik ve beraberliğimizdir'' ifadelerini kullandı.

HAVUTÇU'YA TEŞEKKÜR

İyisiyle, kötüsüyle futbolda 2011-2012 sezonunu geride bıraktıklarını kaydeden Orman, ''Öncelikle Tayfur Havutçu'ya bugüne kadar verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim. Yönetici arkadaşlarımızla beraber futbol başta olmak üzere Beşiktaş ile ilgili uzun vadeli planlarımız mevcut. Bilindiği üzere, anlaşması devam eden futbolcularımızla görüşmeler yapıyoruz. Yeni hocamızın da göreve başlamasıyla planlarımızı acilen uygulamaya koyacağız'' dedi.

HENTBOL VE BASKETBOLA BÜYÜK ÖVGÜ

Fikret Orman, Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımı'nın kendilerine arka arkaya büyük mutluluklar yaşattığını belirterek, şöyle devam etti:

''Bu sezon tarihinde ilk kez Türkiye Kupası'nı kazanan basketbolcularımız, FIBA EuroChallenge Kupası şampiyonu olarak büyük bir zafere imza attı. Yine Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız, Willi Brankman Kupası şampiyonu; Hentbol Takımımız da 2011-12 sezonu Türkiye Kupası ve Süper Ligi şampiyonluklarıyla sezonu tamamladı. Bu büyük başarılarda emeği geçen şube idarecilerimize, teknik ekiplerimize ve sahada sergiledikleri üstün mücadele ile müzemize kupa kazandıran sporcularımıza teşekkür ediyor, kendileri ile gurur duyduğumuzu ifade ediyorum.''

BORCU OLMAYAN BEŞİKTAŞ

Taraftarlara da seslenen Fikret Orman, şunları kaydetti:

''İçinde bulunduğumuz zor günlerden aydınlık yarınlara çıkma sürecinde sizlerin fikirlerine büyük önem verdiğimizi ve ilettiğiniz görüşlerinizin titizlikle değerlendirildiğini daha önce de vurgulamıştım. Ne mutlu ki, bu işbirliğinin ve kenetlenmenin ilk adımını, çok kısa sürede ve oldukça anlamlı bir şekilde attık.

YENİ FİKİRLERİMİZ YOLDA

Futbol şubemizin kurucusu, ilk santrforu, Türkiye'nin ilk uluslararası hakemi, daha sonra kendi adının verileceği Şeref Bey Stadı'nı kulübümüze kazandıran, birçok efsane ismi siyah-beyazlı renklerimize katan, kısaca hayatını Beşiktaşımız'a adayan Şeref Bey'in vefat etmeden önceki son sözü olan 'Feda', Beşiktaşlı kardeşlerimizin kulübümüze sunduğu projeyle milyonların sesi haline geldi. Dediğim gibi, bu bir ilk adım. Yine Mayıs ayında başlattığımız 'Beşiktaş İçin Bir Fikrim Var' projesi ile görüyorum ki, birbirinden değerli, akıl dolu birçok görüşünüz, öneriniz ve temenniniz var. Camiamızdaki bu heyecan, birlik ve beraberlikle, Beşiktaş'ı bir kurum olarak kişilere muhtaç kalmayacağı, sistemin hakim olduğu bir noktaya taşıyacağımıza inancım her geçen gün daha çok artıyor.'' (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com