Fikret Orman'dan taraftara çağrı

Fikret Orman'dan taraftara çağrı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, zor bir süreçten geçtiklerini, ancak kulübün tüm birimleri olarak takım yaratmaya çalıştıklarını söyledi.
Antalya kampında futbolcuları ziyaret eden ve BJK TV'ye açıklamalarda bulunan Orman, kampa gitme nedenlerinin aidiyet duygusunun yanı sıra ekiple bir araya gelmek olduğunu belirterek, ''Beşiktaş takımı gayet huzur içerisinde'' dedi.
 
Takım olmanın önemine işaret eden ve takım yaratmaya çalıştıklarını kaydeden siyah-beyazlı kulübün başkanı, ''Bu zor bir süreç, sıkıntılı bir süreç. Hem yeni oyuncular getireceksiniz ve gençleştirme yapacaksınız hem yeni bir hoca getireceksiniz hem de yeni bir yönetim ve yeni bir başkan var. Bunları bir arada takım haline getirmek çok zor. Bu da ancak beraber yarattığımız sinerji ile olur. Onu yapmaya çalışıyoruz'' diye konuştu.
 
Takımın başında bulunan teknik direktör Samet Aybaba'nın çok tecrübeli olduğuna dikkati çeken Fikret Orman, ''Hocamız bu konuda hem tecrübeli hem de bu işin mihenk taşı. Beşiktaş, yavaş yavaş bir takım olacak ve herkes görecek'' ifadelerini kullandı.
 
Fikret Orman, taraftarların da takıma destek vermesini istedi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com