Fikret Orman'ın planına Ünal Aysal engeli!

Fikret Orman'ın planına Ünal Aysal engeli!
Barış eli havada kaldı...

Bursaspor ile aralarındaki husumeti bitirmek için Bursa’ya kadar giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ligdeki tüm takımlar arasında kalıcı bir barış sağlamak için formül geliştirdi, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal buna soğuk baktı.

Orman, ligde kulüpler arasındaki soğukluğu gidermek ve centilmenlik duygusunu pekiştirmek amacıyla tüm kulüplerin bir araya gelmesinin iyi olacağını düşündü ve Aysal’a, “Kulüp başkanları olarak, son lig şampiyonu olarak sizi ve kupa şampiyonu olarak Fenerbahçe’yi ziyaret edelim. Bu şekilde yakınlaşma sağlayabiliriz” teklifini sundu. Bunun bir gelenek haline getirilmesini ve her sezon tekrarlanmasını düşünen Beşiktaş Başkanı’nın bu düşüncesi pek kabul görmedi. Ünal Aysal’ın, “Fenerbahçe bu girişime katılmaz” diyerek Orman’ın bu düşüncesine katılmadığı ifade edildi.

Son olarak Beşiktaş ile Bursaspor arasındaki husumeti sona erdirmek için Bursa’ya kadar giden ve yeşil-beyazlı kulübü ziyaret etmek isteyen Başkan Orman, İbrahim Yazıcı’nın randevu vermemesi üzerine vazgeçmek zorunda kalmıştı. Her şeye rağmen barış için inadından vazgeçmeyen siyah-beyazlıların başkanının, bireysel olarak da olsa kulüplerle diyaloğa devam edeceği vurgulandı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com