Fikret Orman'ın teknesindeki "yeğen" aşktan sabıkalı!

Fikret Orman'ın teknesindeki "yeğen" aşktan sabıkalı!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Bodrum'da özel teknesinde kucağına aldığı Bahar Özden'in Bayrampaşa'da ikamet ettiği ve daha önce birçok evli işadamıyla aşk yaşadığı iddia edildi.
Habertürk'ün haberine göre, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın Bodrum’da Bahar Özden isimli genç bir kadınla fotoğraflarının çekilmesinin ardından, Orman’ın yaptığı ‘Arkadaşımın yeğeni’ açıklamasının inandırıcı olmadığı anlaşıldı.
 
Ardından Fikret Orman ve eşi Sedef Orman, teknedeki genç kadının, arkadaşlarının yeğeni olduklarını açıkladılar. Ancak ‘Yalancının mumu yatsıya kadar bile yanmadı ’... Meğer Bahar Hanım, şimdiye kadar çook ‘Orman’lar yakmış! Boşnak göçmeni bir ailenin 5 kız kardeşten ortancası olan Bahar Özden, işadamları ve zengin kişilerle yaşadığı aşklarla tanınıyormuş. Bayrampaşa’da oturan teknedeki ‘yeğen’, çevresinde çok tanınan bir isim. Pek çok kişi Bahar Özden ile ilgili çarpıcı bilgiler aktardı.
 
ESKİ SEVGİLİSİ EVLİ İŞADAMI ÇIKTI
 
Fikret Orman’ın teknede kucakladığı Bahar Özden, 2000 yılında Şahin Balkan isimli bir beyle evlenmiş. Bu evlilik 2 yıl sürmüş, boşanmanın ardından eski eş Şahin Balkan, Kolombiya’ya taşınmış. Geçtiğimiz yıllarda, ‘Bursalı evli bir işadamıyla ’ (evli işadamının adı bizde saklı) ilişki yaşayan Bahar Hanım, işadamına da oldukça zor günler yaşatmış. Anlayacağınız Bahar Hanım, aşkını yaşarken her şey güzel ancak karşı taraf ayrılmak istediğinde özel isteklerde bulunarak zor durumda bırakıyormuş. Daha bitmedi! İstanbul’da özellikle Bayrampaşa’da geniş bir çevresi olan Bahar Özden çevresindekilere ilişki yaşadığı işadamlarıyla ilgili çarpıcı olaylar anlatmış. Özellikle zengin ve evli işadamlarını kendisine sevgili olarak seçen Özden’in son kurbanı ise Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com