Filenin Sultanları sokakta kaldı

Filenin Sultanları sokakta kaldı
Milli voleybolcular yer bulamayınca sokakta antreman yaptılar

Dünya GB 3. etabı için Tayvan'a giden Bayan Voleybol takımımız anlaştıkları salon dolu olunca çareyi sokakta ısınmakta buldu.

Dünya Grand Prix 3. etapta oynacakları maçlar için hazırlanan Filenin Sultanları halter çalışması yapmak için bir salonla anlaştı. Çalışma saatinde salona giden oyuncular gördüklerine inanamadı. Salonun uygun olduğunu söylemelerine rağmen ağzına kadar dolu bir yerle karşılaşan oyuncular bir çözüm bulunmasını bekledi. Görevliler salonu boşaltmayınca da ısınma hareketlerini 38 derece sıcaklık ve yüzde 90’ları bulan nemli bir havaya sahip Kaohsıung kentinde sokakta yaptılar.

Isınma hareketlerini dışarda yapan takım daha sonra solanda bulabildikleri alanlarda halter çalışması yaptı. Federasyon yöneticisi Bahar Mert Üçoklar, “Salon yetkilileri ile yaptığımız görüşmede 14 kişilik bir gurup halinde geleceğimizi söylemiştik. Bir sorun olmayacağını bize bildirdikten sonra salonu tıklım tıklım bulunca şaşırıp kaldık” dedi. Filenin Sultanları, cuma günü TSİ 13.00’te ilk mücadelesini Dominik Cumhuriyeti ile yapacak. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com