Film setini kara bulutlar sardı

Film setini kara bulutlar sardı
Başrollerini Yavuz Seçkin ev Esra Sönmezer'in paylaştıkları "Oğlum Bak Git" filminin setinde kara bulutlar dolaşmaya başladı. Çekimlerde Yavuz Seçkin düşerek sakatlandı.
Filmin yapımcısı Ercan Narınç'ın çekilen sahneleri izlemesinin ardından beğenmediği sahneler nedeniyle sete iki gün ara verip yönetmen Haydar Işık ile yolları ayırmasının ardından yeniden başlayan çekimlerde Yavuz Seçkin düşerek sakatlandı. Kovalama sahnelerinin çekimlerinde birden ayağı dönenen ve yer düşen Yavuz Seçkin'in sol baldırı hemen ödem topladı. Senarist Şeyda delibaşı ve set çalışanlarının yardımıyla hemen hastaneye kaldırılan Yavuz Seçkin'e acil müdahale yapıldı. Yavuz Seçkin'in dinlenmesi için sahnelerine ara verilirken film ekibi bir günlük aranın ardından diğer sahnelerin çekimlerine yeniden başladı.
 
Geçtiğimiz hafta yeniden baba olma heyecanı yaşayan Yavuz Seçkin, "Yemin ederim nazara geldim, ben nazara çok inanırım bu film başladığından beri adeta laflarıyla bizi yediler, projemizde gözü kalanlar var, ayağa kalkar kalmaz hemen kurban keseceğim" dedi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com