First lady’nin kıyafeti olay yarattı!

First lady’nin kıyafeti olay yarattı!
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nu eşi Sarah Netanyahu, dün parlamento açılışında giydiği dantelli ve transparan elbiseyle herkesi şoke etti.

İsrail basınının alay konusu haline gelen first lady için Haaretz gazetesi “Tören sırasında kollarını, boynunu ve ne yazık ki oturduğunda göbeğini gösteren siyah transparan bir elbise giydi” diye yazdı.
 
Kiloları ve kat kat olan göbeği nedeniyle Michelin’in lastik adamına benzetilen Netanyahu sert eleştirilere maruz kaldı. Yorumcular Başbakan Binyamin Netanyahu’ya da bir tavsiyede bulundu: “Git eşine kıyafet al”
 
“UCUZ VE YAKIŞIKSIZ”
 
İsrail’de parlamentodaki yemin törenini izlemeye gelen Başbakan Binyamin Netanyahu’nun eşi Sara Netanyahu’nun giydiği elbise acımasız eleştirilere maruz kaldı. “Erev Tov ve Guy Pines” isimli televizyon programına katılan moda eleştirmeni Dorin Attias, İsrail medyasında alay konusu olan elbise için, “ucuz ve yakışıksız” dedi.
 
Sara Netanyahu’yu Michelin’in Lastik Adam’ına benzeten Attias, İsrailli first lady’nin stilistiyle görme engelli müzisyen Stevie Wonder’ın kardeş olabileceğini söyledi. Yediot Ahronot gazetesinde yazan Shelly Gross ise düz bir göbeğe sahip olmayan Sara Netanyahu’nun karnını açıkta bırakan bir elbise giymesinin büyük hata olduğunu belirtti.
 
‘OBAMA VE BRUNİ DEĞİLSİN’


Haaretz elbiseyle ilgili “atmosferi gölgeleyen tek şeydi” derken “Michelle Obama ya da Carla Bruni gibi bir moda ikonu olamayabilir ama Hillary Clinton veya Barbara Bush gibi isimlerle karşılaştırılmasında da bir sakınca yok. Tüm bunları düşününce soru şu: Sara Netanyahu’nun aklından bu elbiseyi giyerken ne geçiyordu?” ifadesi kullanıldı. Times of Israeli gazetesi ise “ucuz kadın” ve “oldukça yersiz” yorumlarında bulundu. Ultra-Ortodoks Yahudiler de elbiseyi oldukça “müstehcen” buldu. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com