Firuze'nin ilk fragmanı yayınlandı

Firuze'nin ilk fragmanı yayınlandı
Firuze'nin ilk bölümünde neler olacak? Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Firuze’de aşk, entrika ve iktidar mücadelesi anlatılıyor.
Ekranın sevilen  isimlerini biraraya getiren dizinin başrollerini Ceren Hindistan, Ceyda Ateş, Haluk Piyes ve Fırat Çelik paylaşacaklar. Dizinin kadrosunda  ayrıca Engin Şenkan, Özay Fecht, Yıldız Kültür, Aytaç Öztuna, Taner Barlas ve Murat Göksu gibi usta isimler de yer alıyor. 

 
Ceren Hindistan yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızı Firuze’yi, Ceyda Ateş ise onunla aşk için kıyasıya bir mücadeleye girecek varlıklı bir ailenin ihtiraslı kızı Suzan’ı canlandıracak. Dizinin başrollerindeki erkekleri ise ekranların sevilen ve özlenen iki başarılı yakışıklı oyuncusu Fırat Çelik ve Haluk Piyes canlandıracak. Fırat Çelik ülkenin önde gelen zengin ailelerinden birinin yakışıklı tek varisi Oğuz karakterini canlandırırken, Haluk Piyes ise Arısoy ailesinin koruması ve köşkün kalfasının oğlu Demir olarak beyazcama yansıyacak.
 
Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği, senaryosunu Aydın Üredi, İdil Kuzuoğlu ve Peri Oruç’un yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise daha önceki başarılı işleriyle adından söz ettiren ünlü yönetmen Cemal Şan oturuyor.  Firuze 5 Aralık’tan itibaren her perşembe Saat:20.00’de Show TV ekranlarında televizyon izleyicisiyle buluşacak.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com