'Fıstık gibi hatun' yazarsınız!

'Fıstık gibi hatun' yazarsınız!
Gülben Ergen ile girdiği 'Selülit' polemiği ile adından bir kez daha söz ettiren Ayşe Özyılmazel, Çeşme tatili sonrası Bodrum'da ortaya çıktı
Aynı zamanda Temmuz ayında Star TV'de Alişan ile yeni bir televizyon programına başlayacak olan şarkıcı, bir yandan Mini isimli köpeği ile oynarken bir yandan da denize girip güneşlenmeyi tercih etti.

Selülit polemiğinin ardından plajlarda boy gösteren Ayşe Özyılmazel'i görenler ise ''Bodrum plajları selülitsiz Ayşe'ye kaldı'' diyerek espri yaptı.
 
Daha sonra kendisini görüntüleyen basın mensuplarını fark etmesi ile röportaj isteğini kırmayıp soruları yanıtlayan Özyılmazel, 'Selülit' polemiğiyle ilgili olarak, ''Ben orada sadece kendi görüşümü dile getirdim hem bunda bir şey yok. Benim için de 'fıstık gibi hatun' diye yazarsınız ne olacak ki'' diyerek kahkahayı bastı.
 
Daha sonra yemekten yeni çıktığını söyleyerek "Soğan sarımsak kokmuyorumdur umarım. Bakın işte bekarlığın verdiği rahatlık ile takılıyorum'' diyen Özyılmazel, 'Geçen sene bu aylarda burada düğününüz vardı? Şu an hayatınızda kimse var mı? sorusu üzerine ise, "Yalnızım arkadaşlar geçen sene 1 Temmuz'da hayatım değişti, bu sene ise 2 Temmuz'da Alişan ile programa başlıyorum. Bir Temmuz'dur ki gidiyor" diye konuştu. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com