Flaş! Turgut Doğan yuvada kaldı!

Flaş! Turgut Doğan yuvada kaldı!
Ankaragücü'nün orta saha oyuncularından Turgut Doğan Şahin, transferiyle ilgili konuştu...

Sansürsüzhaber -  Ankaragücü takımının orta saha oyuncularından Turgut Doğan şahin transfer durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. NTV Spor yayınına telefonla bağlanan genç oyuncu, Gaziantepspor ile henüz anlaşamadığını söyledi. 

Gaziantepspor'un resmi internet sitesinden Turgut Doğan Şahin ile anlaşmaya varıldığını ifade edilen açıklama hakkında konuşan Turgut Doğan Şahin,  "Gaziantepspor ile anlaşmadım, henüz net bir şey yok.  Kulübümün menfaatleri doğrultusunda iyi bir yere gitmeyi ben de isterim. Şu an öyle bir şey gerçekleşmedi" diye konuştu.

Gaziantepspor kulübünden transferle ilgili şu açıklamayı yapmıştı : 

"Kulübümüz, genç oyuncu Turgut Doğan Şahin transferi konusunda MKE Ankaragücü Kulübü ile 1 Milyon 300 Bin TL bonservis bedeli karşılığında her konuda anlaşmaya varmıştır. Oyuncunun bonservis bedeli olan 1 Milyon 300 Bin TL tutarında transfer ücreti MKE Ankaragücü kulübüne peşin olarak ödenerek anlaşma imzalanmıştır.
 
Kulübümüz ile Turgut Doğan Şahin arasında yapılan görüşmede genç oyuncuyla prensipte anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca Kulübümüz, Kulüpler Birliği’nde Ankaragücü Başkanı Sayın Sami Altınyuva’ya verilen sözün gereğini yerine getirerek, Ankaragücü’nün içinde bulunduğu bu durumu fırsat bilmeyip hiçbir oyuncusunu bedava alma yoluna gitmemiştir. Talip olduğu oyuncular için önce kulübüyle temasa geçip, gerekli izni alarak transfer görüşmesi yapmıştır.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
(EME)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com