Fön Derdine Son!

Fön Derdine Son!
Bayanlara müjde bu ürün fön çektirmekten bıkanlara özel..

Brezilya'da 5 yıl önce keşfedilen ve ünlüler için vazgeçilmez hale gelen kalıcı fön, saçların üç ay boyunca fönlü gibi görünmesini sağlıyor. Brezilya'da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.
Brezilyalı süpermodel Gisele Bündchen ve Amerikalı televizyon yıldızı Nicole Ritchie gibi ünlülerin kullandığı teknik 307 dolara (470 TL) mal oluyor. Uygulama sırasında saça keratin ve formaldehid kimyasalı sürülüp saçlar “ütüleniyor”. Kalıcı fön 5 aşamada yapılıyor ve işlem bir saat sürüyor. Saça besleyici etkide de bulunan Brezilya fönü sayesinde saç yumuşaklık kazanıyor ve elektriklenme önleniyor, ayrıca neme karşı koruma sağlanıyor.
Kuaförler, bu işlemi yapacak kişinin seçilmesi sırasında çok dikkatli davranılması gerektiği uyarısında bulunuyor. Popülerleşmesiyle artık birçok kuaförde uygulanan teknikte kimyasalların yanlış karıştırılması ve kullanılması saç dökülmesi ve kelliğe neden olabiliyor.

Brezilya'da 5 yıl önce keşfedilen ve ünlüler için vazgeçilmez hale gelen kalıcı fön, saçların üç ay boyunca fönlü gibi görünmesini sağlıyor. Brezilya'da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor. Brezilyalı süpermodel Gisele Bündchen ve Amerikalı televizyon yıldızı Nicole Ritchie gibi ünlülerin kullandığı teknik 307 dolara (470 TL) mal oluyor. Uygulama sırasında saça keratin ve formaldehid kimyasalı sürülüp saçlar “ütüleniyor”. Kalıcı fön 5 aşamada yapılıyor ve işlem bir saat sürüyor. Saça besleyici etkide de bulunan Brezilya fönü sayesinde saç yumuşaklık kazanıyor ve elektriklenme önleniyor, ayrıca neme karşı koruma sağlanıyor. Kuaförler, bu işlemi yapacak kişinin seçilmesi sırasında çok dikkatli davranılması gerektiği uyarısında bulunuyor. Popülerleşmesiyle artık birçok kuaförde uygulanan teknikte kimyasalların yanlış karıştırılması ve kullanılması saç dökülmesi ve kelliğe neden olabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com