Forlan Hayal Olur

Forlan Hayal Olur
Beşiktaş Futbol Şube Komitesi Başkanı Serdal Adalı konuşulanlara açıklık getirdi!

Beşiktaş Futbol Şube Komitesi Başkanı Serdal Adalı son günlerde yaşadıklarıyla gündemden düşmeyen Nihat Kahveci'ye sahip çıkarak, "Gerekli cezayı vereceğiz ama birileri istedi diye onu yedirmeyeceğiz" diye konuştu.

Konyaspor maçında saha içinde ve dışında yaşadığı olaylar yüzünden eleştirilen Nihat Kahveci için  özel açıklamalarda bulunan Serdal Adalı, "Nihat'ın menajeri Murat Kuş bundan iki hafta önce bize geldi ve Nihat'ın mutsuz olduğunu, ayrılmak istediğini söyledi. Bu teklifi değerlendirmeye alacağız çünkü mutlu olmayan bir futbolcuyu kadroda tutamayız. Ancak yaşadığı olaylar yüzünden Nihat Kahveci'yi kimseye yem etmek istemiyoruz. O Beşiktaş'ın önemli değerlerinden birisidir. Gereken cezayı alacak" ifadelerini kullandı..

Serdal Adalı, gündemden düşmeyen Diego Forlan konusuna da açıklık getirerek, Atletico Madrid'in istediği şartlarda bu transferin gerçekleşmesinin mümkün olmadığını dile getirdi.

Serdal Adalı, Uruguaylı futbolcunun maliyetinin yüksek olduğunu belirterek, "Forlan'ın bonservis bedeli 12 milyon Euro. Kendisi yılda 4.5 milyon Euro alıyor. Bu şartlarda transfer hayal olur. Ancak biz de teklifimizi yaptık. yeni bir teklifle daha gideceğiz. Bizim dediğimiz şartlar gelişirse Forlan'ı alabiliriz yoksa mümkün değil" diye konuştu.

Bu arada Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, Almanya'ya giderek bazı Türk futbolcular ve menajerleriyle masaya oturdular. Beşiktaşlı iki yöneticinin listesinde 5 futbolcunun bulunduğu ve bu oyuncuların sadece kendileriyle değil aileleriyle de görüştükleri belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com