Forvet Transferi Şart!

Forvet Transferi Şart!
Galatasaray Teknik Direktörü Hagi, takımının gidişatından memnun olduğunu, ancak forvet transfer etmeleri gerektiğini söyledi..

Galatasaray Teknik Direktörü Hagi, Almanya Bundesliga takımlarından Hannover 96 ile yaptıkları maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmayı ve futbolcularını değerlendirdi.

Hagi oyuncularını ve performanslarını, ''Benim için iyi bir hazırlık maçı oldu. 4 gün boyunca çok iyi çalıştık. Sahada da bunu gösterdiler. Takım seviyesinde heyecan olarak her şey iyi gidiyor. Bu çalıştığımız 5 günden sonra mutlu olduğumu söyleyebilirim. Çok iyi bir rakibe karşı güzel bir sonuçla ayrılıyoruz. Rakibimiz çok güçlü bir ligde oynuyor, mutluyum. Fiziksel olarak en iyi duruma gelmemiz için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Her oyuncunun eski formuna kavuşması için ocak ayı boyunca çalışacağız. Bu işler için herkesten konsantre olmasını istedim'' şeklinde değerlendirdi.

''FORVET TRANSFERİ MECBUR''
Hagi yapılacak transferlerle ilgili sorular üzerine ''Forvet mecbur'' dedi.

Hagi, ''İhtiyaçlarımızı yöneticilerimiz biliyor. Ben bekliyorum. Takımı güçlendirmek için biraz daha tamamlamak gerekiyor. Birkaç takviye yapılması gerekiyor, daha güçlü olmak için. Önümüzde çok maç var, alternatiflerimizin olması gerektiğini düşünüyorum. Yöneticilerimiz bu konuyu biliyor. Takviyeler gelecek göreceksiniz. Forvet mecbur'' diye konuştu.

Hagi, daha önce takımda kiralık futbolcu istemediği yönünde yaptığı açıklama hatırlatılarak, ikinci yarı için Insua'nın durumunun ne olacağı sorularına, ''Insua iyi bir maç çıkardı. İyi hazırlanıyor, göreceğiz. Şu anda takımın bir oyuncusu. İyi çalışıyor, memnunuz. İyi bir maç çıkardı'' dedi.

''KAZIM FORMASINA KAVUŞTU...''
Hagi, Galatasaray'ın yeni transferlerinden Kazım ile ilgili değerlendirmesinde, sarı-kırmızılı futbolcunun ait olduğu formaya kavuştuğunu ifade etti.

Kazım'ın hücumda bütün pozisyonlarda oynatabileceği bir futbolcu olduğunu anlatan Hagi, ''Birçok pozisyonda oynayabilecek bir oyuncudur. Hücum hattında sağ, sol, açık, forvet olarak oynayabilecek bir oyuncudur. Şu anda tabii başlangıçta hep deniyorum. Çok enteresan bir futbolcu olduğunu söyledim. Bireysel olarak çok kaliteli bir oyuncu olduğunu biliyorsunuz. Ümit ediyorum ki iyi hazırlanır ve en iyi forma gelir. Ümit ediyorum ki takımın önemli bir oyuncusu olur. Bence daha önce giymesi gereken formasına kavuştu. Gayet güzel de geliyor. İlk maçta ilk golünü attı. Bence başarılı olur'' diye konuştu.

''(RUMEN OYUNCU İSTEMİYORUM) DEMEDİM''
Galatasaray Teknik Direktörü ''Rumen oyuncu istemiyorum'' şeklinde bir açıklaması olmadığını da bildirdi.

Hagi, ''Romanya'da çok şey yazılıyor söyleniyor. Onlara (sohbet ederiz ama futbol hakkında konuşmam) dedim. Ben açığım her şeye. Rumen, İngiliz, yabancı ne olursa bakarız. Öyle bir şey söylemedim'' dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com