Fotoğrafın Sırrını Açıklıyoruz!..

Fotoğrafın Sırrını Açıklıyoruz!..
Bugün Sabah gazetesinin birinci sayfasında gazetenin genel yayın yönetmeni Erdal Şafak ile Başbakan Tayyip Erdoğan yan yana gözüküyor. Peki Sabah neden böyle bir fotoğrafı birinci sayfasına taşıdı? İşte ayrıntılar...

Bugün Sabah gazetesinin birinci sayfasında çok ilginç bir fotoğraf yer alıyor.

Gazetenin genel yayın yönetmeni Erdal Şafak, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Kuveyt'ten Katar'a geçerken gazetecilerle yaptığı görüşmede çekilen bir kareyi Sabah'ın birinci sayfasına koydu.

Resimde dikkat çeken unsur Erdal Şafak'ın Başbakan Erdoğan'ın hemen yanına oturarak Başbakan'a en yakın gazeteci olarak görülüyor olması.

Diğer geziye katılan gazetelerin birinci sayfasına baktığımızda hiç böyle bir fotoğrafın yer aldığını göremiyoruz.

Peki Erdal Şafak hiçbir gazetenin birinci sayfaya koymaya değer görmediği bir fotoğrafı neden büyük bir şekilde gazetede kullandı? Bu fotoğraf ne anlama geliyor?

Aslında fotoğrafın öyküsü bundan 1 buçuk ay öncesine dayanıyor. 1 Aralık 2010 tarihinde Sabah'ın yazı işleri toplantısında Erdal Şafak, gazetenin haber ajansı müdürü Cuma Ulus'un Albayrak Ailesi ile ilgili gündemleri toplantıda dile getirmesi üzerine haberlere kızmış, herkesin ortasında “S…cem bunları! Aile gazetesine çevirdiler burayı!” şeklinde küfür etmişti.

Bu olay kurumda kısa sürede herkes tarafından duyulmuş ve Erdal Şafak'ın bu küfürden sonra kesin gazete ile ilişiğinin kesileceği düşünülmüştü. Çünkü Erdal Şafak'ın küfür ettiği isimlerden biri Başbakan Erdoğan'ın kızı Esra Erdoğan'dı

Erdal Şafak, grup içinde darmadağın olan imajını başbakanın yanında poz vererek toparlamaya çalıştı. Olaydan Başbakan'ın haberinin olup olmadığı ise muamma.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com