'FRESH MESH' başlıyor!!!

'FRESH MESH' başlıyor!!!
TV dünyasına yön veren içerikler, içeriğin izleyici ile etkileşimi ve çoklu platformlardaki yolculuğu FRESH MESH Konferansı'nda konuşulacak.

Medya, Eğlence ve Show (MESH) dünyasının yarınına ışık tutmak üzere yapılan uluslararası etkinlik FRESH MESH, günümüzün çoklu yayın platformlarına odaklanacak. Etkinlik kapsamında Türkiye ve dünyadan alanında uzman konuşmacılar konu hakkında ayrıntılı bilgi verecek.
17 Ocak 2013 tarihinde başlayacak etkinliğin ilk günü, İçerik’lerin yaratıcı süreçlerine odaklanırken, "Yaratıcılık nerede başlıyor, bir fikirden kapsamlı bir konsept nasıl gelişiyor, en beğenilen ve en çok takip edilen film, dizi, TV programlarının arkasında hangi isimler var, trendler ve izleyici beklentileri içeriğin üretim ve yayın süreçlerini nasıl şekillendiriyor?" sorularına yanıt arayacak.

Etkinliğin ikinci günü ise yaratılan içeriğin izleyici ile buluşmak üzere çıktığı yolculuğa ve bu yolculukta sunulduğu çeşitli teknoljik platformlara ve etkileşimde bulunduğu tüm sektörlerle olan ilişkilerine odaklanacak.

FRESH MESH konferansı, bugünün içerik endüstrisini, ve bu endüstrinin etrafında yapılanan MESH sektörlerinin dinamiklerini konuşmak üzere, MESH dünyasının yarınını birlikte oluşturan profesyonelleri bir araya getirmek hedefiyle tasarlanan; odaklandığı konularla, iki gün boyunca MESH dünyasını yöneten "İçerik" ve içerik dünyasını yöneten "Yaratıcılık" ile bu sihirli formül etrafında yaratılan ’Büyülü İşbirliklerinin Küratörlüğü’ olarak tanımlanan, MESH endüstrilerini başarıya taşıyan formülleri izleyicileriyle paylaşacak.

Global MESH dünyasının "içerik-etkileşim-entegrasyon" karmasının gelecekteki ekosistemi nasıl şekillendirdiğinin tartışılacağı iki günlük etkinlik boyunca, FRESH MESH sahnesi 20’si yabancı olmak üzere toplam 43 konuşmacıyı konuk edecek.
 
İSTANBUL,(DHA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com