FRİGKÜM Birlik ve Encümen toplantısı yapıldı

FRİGKÜM Birlik ve Encümen toplantısı yapıldı
Afyonkarahisar, Kütahya ve Eskişehir illerini kapsayan ve Frig Vadisi'nin canlandırılması ve turizme kazandırılması amacıyla Bakanlar Kurulu kararıyla kurulan, Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliğinin Encümen Toplantısı ve Meclis toplantısı

Afyonkarahisar, Kütahya ve Eskişehir illerini kapsayan ve Frig Vadisi'nin canlandırılması ve turizme kazandırılması amacıyla Bakanlar Kurulu kararıyla kurulan, Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliğinin Encümen Toplantısı ve Meclis toplantısı Afyonkarahisar'da yapıldı.
Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği Başkanı Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga'nın başkanlığında yapılan toplantıya, Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Eskişehir Valisi Mehmet Kılıçlar, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kütahya FRİGKÜM Meclis ve Encümen üyeleri katıldı.
Birlik Başkanı Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından meclis toplantısının gündeminde bulunan Birlik Encümen Üyelerinin seçimi, Plan ve Bütçe komisyonu seçimleri, 2011 Yılı Birlik Yatırım Planı, 2011 Yılı Birlik Hazırlık Bütçesinden sonra Birlik norm Kadro değişikliği görüşüldü. Meclis toplantısından sonra yapılan Encümen toplantısında ise Frig Vadileri 2011 Yılı Yol yapımı çalışmaları, 2011 yılı Fotoğraf Yarışması, 2011 yılı Dağ Bisikleti yarışması konuları görüşüldü. Frig Vadileri Ultra Maraton Projesinin sunumunun ardından Frig Vadileri tanıtımı için hazırlanan Hologram Video hazırlanması görüşülerek karara bağlandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com