FSM'de çıldırtan fotoğraf karesi!

FSM'de çıldırtan fotoğraf karesi!
On binlerce araç trafikte, çalışan tek işçi bile yok..

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde bir şeridin daha kapatılmasıyla zaten yoğun olan trafik sürücüleri isyan etme noktasına getirdi. 18 Haziran'dan bu yana trafik çilesini çeken İstanbullu, FSM onarımında vardiya usulü 24 saat çalışılmamasından, bu yüzden işlerin uzamasından şikayetçiydi. Bu sabah saat 08:30 itibariyle köprüden çekilen fotoğraflar bu düşünceyi adeta kanıtladı. Üç şeridi birden trafiğe kapatılan FSM'nin üzerinde onarımda kullanılan 5-6 araç ve az sayıda işçi vardı. Ancak hiçbir çalışma belirtisi yoktu. Bunun nedenini ise Karayolları İşletmeler Başmühendisi Beyhan Yaraman açıkladı: "Bu çalışmaların geri planı var"

BEKLEYEN ÇOK, ÇALIŞAN YOK

FSM Köprüsü'nde zaten yoğun olan trafikte Çarşamba günü bir şeridin daha kapatılacağı duyurulmuştu. Bu sabah kapatılan şeritte hiçbir çalışmanın olmayışı sürücüleri çıldırttı.

"ÇALIŞMALAR ERKEN SAATLERDE BAŞLIYOR"

Karayolları İşletmeler Başmühendisi Beyhan Yaraman, 'işe geç başlama' gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. Sabahın erken saatlerinde asfalt plentlerinde üretim yapıldığını belirten Yaraman, çalışmaların sahadan önce (FSM Köprüsü) arka planına dikkat çekti.

Asfalt üretiminin yapılmasının ardından, kamyonlara asfaltın doldurulduğunu söyleyen Yaraman 'İşe geç başlama gibi bir durum söz konusu değil. Asfaltlama işleminin geri planı var. Üretilen asfalt kamyonlara doldurulduktan sonra FSM'de çalışmalar yapılıyor' dedi.

"OLAĞANÜSTÜ BİR DURUM YOK"

Dün gece geç saatlere kadar çalışıldığını ve olağanüstü bir durumun olmadığını söyleyen Yaraman, 'Planladığımız şekilde asfaltlama çalışmaları sürüyor. Çalışmalar, daha önce açıkladığımız Cuma günü 00.00 itibariyle sona erecek' diye konuştu.

Diğer iki şeritteki bakım-onarım çalışmaları 18 Haziran'da başlamış ve üç ay süreceği açıklanmıştı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com