Fuhuş Baskınından Fahiş Adisyon Çıktı!

Fuhuş Baskınından Fahiş Adisyon Çıktı!
Fuhuş baskınına giden polis, konsomatris hizmeti veren mekanda bir bardak suya da 75 TL yazıldığını görünce şaşkına döndü...

Bağcılar'da, ihbar üzerine polis ekipleri bir diskoteğe baskın düzenledi. Baskında, yabancı uyruklu 20 kadın ile işletmeci ve çalışan 5 kişi gözaltına alındı. Fuhuş baskınına giden polis, konsomatris hizmeti veren mekanda bir bardak suya da 75 TL yazıldığını görünce şaşkına döndü.

Fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine 2 polis müşteri gibi gece kulübüne girdi. Oturdukları masaya içki ve meyve siparişi veren polisler masaya gelen kadınlarla fuhuş pazarlığı yapmak istedi. Kadınlar "Biz fuhuş yapmıyoruz, kadeh arkadaşlığı yapıyoruz" dedi. Bunun üzerine polisler dışarda kendilerinden telefon bekleyen arkadaşlarını arayarak, "Dışarısı buz gibi içerisi sıcak" diyerek baskın için start verdi.

Milliyet'in haberine göre, baskında 17'si Türk vatandaşlığına geçmiş 20 kadın ile 1'i işletmeci 5 kişi gözaltına alındı. Asayiş Sube Müdürlüğü'ne getirilen kadınlardan bazıları yüzlerini gizledi. Kadınlardan biri ise "Yüzümü değil kalçamı çek" diyerek sırtını döndü.

Bir duble içeceğe 75 TL yazıldığını söyleyen polis, en ucuz masanın hesabının 500 lira olduğunu belirtti. Gazetelerde her gün konsomatris ilanlarının yer aldığı belirtilirken, mekan sahiplerinin bu işten yüklü miktarda haksız kazanç sağladığı ileri sürüldü

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com