Fuhuş Çetesinin Şifreleri

Fuhuş Çetesinin Şifreleri
İstanbul'da ünlü mankenlerin de mağdur sıfatıyla gözaltına alındığı fuhuş operasyonunda ilginç detaylar...

Polis, 2006'da mankenlerin yakalandığı ünlü baskın sonrası, 'fuhuşa aracılık ve yer temin etmekten' tutuklanan Dinçer D.'nin serbest kalınca benzer işlere bulaştığını tespit etti. Dinçer D. için fiziki ve teknik takip başladı. Grubun birçok işadamı ve ünlü isme kadın yolladığını belirleyen polis, şafak vakti düğmeye bastı. 27 mağdur kadın ile 25 kişi gözaltına alındı. 2006'da TCK'nın 227. maddesinden yargılanan Dinçer D. ve suç ortakları, şimdi çete kapsamında hakim karşısına çıkacak. 25 kişi bu kez TCK'nın 220 maddesi gereği 'Çıkar amaçlı suç örgütü kurmaktan' yargılanacak. Mallarına da el konuluyor.  

ÜNİVERSİTELİ KIZLARA 'ZENGİNLİK' VAADİ

Her iki operasyonda gözaltına alınan Suat Y.'ye ilk operasyonla ilgili 20, Bülent T'ye ise 11 yıl 8 ay hapis cezası verilmiş. Dinçer D. ile iki zanlının dosyaları Yargıtay'da. Azeri uyruklu, hukuk fakültesi öğrencisi K.F.'nin (26) hem kendisinin fuhuş yaptığı hem de şebekeye kadın temin ettiği belirlendi. Zanlı, üniversiteli kızları 'Zengin olacaksınız' diye kandırmaya çalışmış.

ÇETENİN şifreli dili şöyle:

Cıbır: Sermaye
Elbise fiyatı:İlişki bedeli
İki çekim: İki seferlik cinsel ilişki
Çekim programı: Gecelik ilişki programı
Katalog çekimi: Müşteri ile buluşma programı
İki kostüm: İki seferlik cinsel ilişki
Çanta: Sermaye
Laço: Gay müşteri
Temizlik işi: Müşterinin istediği ilişki programı
Koli: Müşteri
Belde: Para

YARGITAY'DAN ŞİKAYETÇİYİM

Dinçer D.'nin 23 ayrı telefon kullandığı tespit edildi. Fuhuş baronunun ifadesinde yargı sistemini eleştirerek, 'Bir dosyam Yargıtay'da bekliyor. Giden dosya geri gelmiyor. Zaten bir tane vardı, sayenizde bir tane daha olacak. Ne değişti' dediği öne sürüldü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com