Fuhuş Operasyonunda Bir İlk!

Fuhuş Operasyonunda Bir İlk!
Operasyonda gözaltına alınanlar arasında Venezuellalı 2 travesti de var...

 Edinilen bilgiye göre İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, ihbar üzerine Fatih Aksaray'da bir diskoyu yakın takibe aldı. Diskoya müşteri kılığında giren sivil ekipler, buradaki kadınların para karşılığı fuhuş yaptıklarını tespit etti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Bir süre içeride müşteri gibi pazarlık yapan sivil polisler; "İşlem tamam" parolasıyla dışarıda beklemekte olan ekip arkadaşlarına haber vererek operasyonu başlattı. Düzenlenen baskında mekanda bulunan, 38 kadın, 2 travesti ve 10 erkek gözaltına alındı. Gözaltına alınan kadınların çoğunun Rusya, Moldova ve Ukrayna uyruklu oldukları ifade edilirken, 2 travestininde Venezuellalı olduğu bildirildi. Gözaltına alınan kadınlar, hastalık taşıyıp taşımadıklarının belirlenmesi için hastaneye sevk edildi.

KAFALARINA POŞET GEÇİRDİLER

Sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne getirilen kadınların kıyafetleri ve elleri ile yüzlerini kapattıkları bazılarınında kafasına poşet geçirdiği dikkat çekti. Gözaltına alınan kadınlardan biri emniyet binasına getirildiğinde gözyaşlarına boğuldu. Polis ekiplerinin

Gözaltına alınan kişiler arasında mimar, mühendis ve çeşitli meslek dallarına mensup kadınların bulunduğu öğrenildi. Kadınlardan bazılarının da Türkiye'de evlenerek sonradan vatandaşlık aldığı belirlendi.. Emniyetteki işlemleri süren yabancı uyruklu kadınların, sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne teslim edileceği öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com