Fuhuş Operasyonunda Güldüren Diyaloglar!

Fuhuş Operasyonunda Güldüren Diyaloglar!
Fuhuş operasyonunda polisi güldüren diyaloglar yaşandı.

Kumburgaz'da 2 ayrı diskoteğe yapılan eş zamanlı baskında 30 kadın ile 15 çalışan gözaltına alındı. Kumburgaz'da, yabancı uyruklu kadınların fuhuşa zorlandığı istihbaratını alan Ahlak Bürosu ekipleri, 10'ar kişilik 2 ayrı gruba ayrılıp ikisi müşteri gibi diskoteklere girdi. Kadınlarla 300 dolara el sıkışan dedektifler, "Aksaray out, Kumburgaz in" diyerek operasyonu başlattı.

Düzenlenen eş zamanlı baskında, aralarında Belarus, Rus, Ukrayna, Moldovya ve Türklerin de bulunduğu 30 kadın ile 15 erkek çalışan gözaltına alındı.

Diskotekte bulunan bazı müşteriler polis memurlarının yanına giderek "Bu kadın benim karım, onu çok seviyorum" diyerek kadınların gözaltına alınmasına engel olmaya çalıştı. Minibüslerle şubeye getirilen kadınlardan bazıları uzun saçlarıyla yüzlerini gizlemeye çalıştı.

BİRÇOK YABANCI UYRUKLU KADIN FUHUŞA ZORLANIYOR

Hava sıcaklığının mevsim normallerine yaklaşmasıyla tatilcilerin de akın edeceği Kumburgaz'dan gelen "Birçok yabancı uyruklu kadın fuhuşa zorlanıyor" istihbaratını Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği dedektifleri değerlendirdi. Gece saat 01.30 sıralarında minibüslerle tatil yöresine giden dedektifler, şikayet edilen 2 diskoteğe eş zamanlı baskın yaptı. Polisler 10'ar kişilik 2 ayrı gruba ayrıldı. Her 2 gruptaki 2'şer dedektif müşteri gibi diskoteklerden içeri girdi. Kadınlarla kişi başına 300'er dolardan anlaşan polis memurları, "Aksaray out Kumburgaz in" diyerek eş zamanlı olarak diskoteklere operasyonu başlattı. Mekanlara giren polis ekipleri, alan müziği kestirdikten sonra diskotekte bulunanları ortada topladı.

GÜLDÜREN DİYALOGLAR

Bu sırada bazı çapkın erkekler kadınların sınır dışı edileceğini öğrenince insanı kahkahalara boğan yalanlar sıralamaya başladı. Biri "Bu kişi benim nikahlı karım. Onu götüremezsiniz" bir değeri "O benim öz kızım onu hemen serbest bırakın" diyerek polislere zorluk çıkardı. Ancak aceme çapkınların foyaları çabuk ortaya çıktı. Bu tür olaylara alışık olan polis, aralarında Türk, Rus, Belarus, Moldovya, Ukrayna uyruklu 30 kadın ile mekanlarda çalışan ve aralarında işletme müdürlerinin bulunduğu 15 çalışanı gözaltına aldı.

Minibüslerle Kumburgaz'dan getirilen kadınlar Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçtikten sonra Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği'ne getirildi. Medya mensuplarının görüntü almasına engel olmak isteyen kadınlar yüzlerini uzun saçlarının yanı sıra mont, kazak ve elleriyle kapatmaya çalıştı. Bazı mekan çalışanları da gazetecileri görüntüleri yayınlamaması için tehdit etti.

SINIR DIŞI EDİLECEKLER

Yabancı uyruklu kadınların sınır dışı edileceği öğrenildi. Polis özellikle hava sıcaklığının artmasının ardından Kumburgaz'daki diskotekleri sürekli denetleyeceklerini ve gelen her ihbarı değerlendireceklerini belirtti. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com