Fuhuş skandalı!

Fuhuş skandalı!
Kuzey ve Güney Amerika'dan 33 ülkenin liderleri bu hafta sonu Kolombiya'nın tatil cenneti Cartagena'da Amerika Zirvesi için bir araya geldi. Zirveye ise ABD Başkanı Barack Obaman'nın korumalarının karıştığı seks skandalı damgasını vurdu.

Amerika Zirvesi öncesi güvenlik önlemleri almak için ABD Başkanı Barack Obama'nın korumalarından oluşan 12 kişilik bir ekip, Kolombiya'ya gönderildi. Amaç Obama'nın ziyareti öncesi güvenlik önlemleri almaktı. Ancak gönderilen korumalardan en az birinin geceyi hayat kadınlarıyla geçirdiğinin ortaya çıkmasının ardından, 12 gizli servis ajanı görevden alındı.

Obama'nın güvenliğinden sorumlu gizli servis şefi Edwin Donovan, ön hazırlık yapmak için Kolombiya'da gönderilen ekibin "hata" yaptığının ortaya çıkması sonrasında, görevden alındığını söyledi. Donovan, görevden alınan 12 gizli ajanın ABD'ye gönderildiğini, onların yerini yeni bir ekibin aldığını belirtti. 12 kişilik ekipten en az birinin hayat kadınlarıyla ilişkisi olduğunu ve otelde aşırı alkol kullandıkları gerekçesiyle şikayette bulunulduğu da iddia edildi. (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com