Fuhuş yapanlar: öğretmen, doktor, avukat...

Fuhuş yapanlar: öğretmen, doktor, avukat...
Adana'da fuhuş operasyonunda gözaltına alınan kadınların çoğu doktor ve avukat

Adana’da polisin bir gazinoya düzenlediği baskında, izinsiz konsomatrislik ve fuhuş yaptığı ileri sürülen yabancı uyruklu 6 kadın gözaltına alındı.

Belarus ve Rusya uyruklu kadınların ülkelerinde öğretmen, avukat, turizmci ve doktor olduğu ortaya çıktı.

Merkez Seyhan İlçesi’nin Karasoku Mahallesi’ndeki bir gazinoda, yabancı uyruklu kadınların izinsiz konsomatrislik ve dans şovları yaptıkları, programdan sonra da para karşılığı erkeklerle ilişkiye girdikleri ihbar edildi. İhbar üzerine harekete geçen Ahlak Bürosu ekipleri, gazinoya baskın yaptı. Polisler, Belarus ve Rusya Cumhuriyeti uyruklu 6 kadını, farklı masalarla erkeklerle sohbet ederken yakaladı. El çantaları ve pasaportları kuliste çıkan kadınlar ve gazino sahibi gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen kadınların yapılan incelemelerinde, ülkelerinde doktor, öğretmen, avukat ve turizm işletmecisi oldukları saptandı. Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorgularında suçlamayı kabul etmeyen kadınlar, turist olarak Türkiye’ye geldiklerini söyledi. Polisin baskın düzenlediği anda gazinoda eğlendiklerini ileri süren İ.Y., K.M., A.B., İ.C., İ.A., A.I. ile M.T., “Biz o gece arkadaşımızın doğum gününü kutlamak için oraya gitmiştik. Eğlenirken de polis içeriye girdi. Masalar kalabalık olduğu için yer kaplamasın diye çantalarımızı da garsondan rica ettik, kulise götürdü. Biz, konsomatrislik, dans ve fuhuş yapmıyoruz” diye ifade verdiği öğrenildi.

Kadınlar ifadelerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Gazino sahibi A.T. sorgusunun ardından izinsiz yabancı uyruklu kadın çalıştırmaktan işlem yapılarak serbest bırakıldı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com