Funda Arar Yeni Evine Taşındı!

Funda Arar Yeni Evine Taşındı!
Şarkıcı Funda Arar, yeni taşındığı villasının kapısını ilk kez açtı. Ünlü şarkıcı, eşi Febyo Taşel'le oturduğu evi anlattı.

BU ÜÇÜNCÜ EVİM

Aslında içten içe hep bahçeli bir evde oturma hayalim vardı. Evlendikten sonra oturduğumuz ilk iki ev, apartman dairesiydi. İlk evim Tarabya'da, sonraki Ulus'ta oldu.

TARZIM OTURDU

Evler değiştikçe tarzlarını da tamamen değiştiriyordum. İlki çok modernken, sonraki çok klasik sayılabilirdi. Galiba tarzım sonunda bu ev ile oturdu. Biraz klasik, biraz country...

NE BÜYÜK NE KÜÇÜK

Burası ne büyük, ne de küçük; tam bize göre bir ev. Büyük evlerde çoğu zaman bazı mekanlar kullanılmaz. Bu evde buna izin vermedim. Evin her köşesinde eşit ağırlıkta zaman geçirelim istedim.

İÇİNE GÖMÜLEYİM...

Evdeki favori köşelerim; şömine önündeki koltuk ve kış bahçesindeki sedir. Şöyle ayağımı toplayıp oturacağım, içine fazla gömülmeyeceğim bir kanepe ve koltuk tam bana göre.

TADİLAT ÜÇ AY SÜRDÜ

Kemer Country'de oturan çok arkadaşımız var. Gidip gelirken, evlerin mimarisi, şehirden ayrı ve doğa içinde olması beni hep cezbederdi. Kendimize ait bahçeli bir evimiz olsun da istiyordum.
Evi dekore ederken mimar Nuran Erdoğan'dan yardım aldım. Evi baştan aşağıya yeniledik. Tadilat üç ay kadar sürdü. Hatta beklediğimizden fazla iş çıktı burada.


TAZE LİLYUMU EKSİK ETMEM

Mutfağa önem verdim. Çeşit çeşit yemek yapmaya bayılırım. Bana göre ideal gün, mükellef bir kahvaltı ile başlar. Önce meraklı olduğum çayın altını yakarım; bitki çayları hiç içemem. Kış bahçemde kuş sütünün eksik olmadığı, damağa ve göze hitap eden bir kahvaltı sofrası hazırlarım. Gazetelerimi yanıma alırım, onları asla internetten okumam.
Çiçek ve vazo alışverişinden asla vazgeçmem. Taze lilyumların her daim evimde olmasına dikkat ediyorum. Beyaz çiçekler favorim.

MAVİ VE GRİ TONLAR HAKİM

480 metrekarelik üç katlı ev; gri, açık kahve ve mavi tonlarında renklendirilmiş ve ağırlıklı olarak duvar kağıdı kullanılmış. Evin yaşam alanlarındaki zeminde meşe, mutfak ve banyolarında ise mermer tercih edilmiş.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com