"Futbol hayatım bitti"

"Futbol hayatım bitti"
Mustafa Pektemek, kendisini sedye ile taşıyan görevliye böyle bağırdı.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Beşiktaş'ın önceki gün Galatasaray ile oynadığı derbide sağ dizinden ciddi şekilde sakatlanan ve yaklaşık 6 ay forma giyemeyecek olan Mustafa Pektemek, acı içinde kıvranırken sağlık personelinin yersiz isteği üzerine çılgına döndü. Kendisini sedye ile taşıyan görevlinin Mustafa’nın formasını istemesi üzerine 23 yaşındaki futbolcu çok sinirlendi ve “Ne forması ulan... Benim futbol hayatım bitti, neden bahsediyorsun sen, görmüyor musun halimi, forma istemenin sırası mı şimdi!” diye bağırdı.

AMELİYAT YARIN

Öte yandan dün karşılaşma sonrasında götürüldüğü hastenede Mustafa’yı muayene eden Prof. Dr. Ömer Taşer, genç golcüye “Çarşambaya kadar burada kal. O gün seni ameliyat ederim” dedi. Ancak Mustafa ise “Çarşambaya kadar burada kalmam. Takım arkadaşlarımı özledim. Tesislerde kalacağım” dedi ve hastaneden ayrılıp Ümraniye’ye gitti.

Ayrıca Mustafa Pektemek’in durumuyla ilgili Prof. Dr. Ömer Taşer’den de açıklama geldi. Taşer, Beşiktaş’ın resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında “Beşiktaş’ın, Galatasaray ile oynadığı müsabakada sakatlanarak oyundan çıkan Mustafa Pektemek`in yapılan klinik muayenesi sonucu sağ diz ön çapraz bağlarında total kopuk tespit edildi. Çekilen diz MR’ı sonucunda görünen ödem sebebiyle Mustafa 2 gün dinlendirilmesinin ardından çarşamba günü Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’nde ameliyat olacaktır” ifadelerini kullandı. (UGO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com