Futbolun 'Alo Fatih'i hangi kulüp başkanı çıktı

Futbolun 'Alo Fatih'i hangi kulüp başkanı çıktı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Artvin Kafkasör'de helikopterden iner inmez karşılayan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, İstanbul mitingini de yerinden takip etti.

Hacıosmanoğlu'nun mitingde görüntülendiği fotoğrafı sosyal medyada tartışmalara neden oldu.. Bu arada Bordo-Mavili Kulübün Başkanı'nın Başbakan'ın Trabzon mitingi için bugün de Trabzon'da olacağı öğrenildi.

İbrahim Hacıosmanoğlu'nun son zamanlarda AKP mitinglerine katılması bazı çevrelerce kulübün siyasileşmesi açısından eleştirilirken, karşıt görüş sahipleri de kupa başta olmak üzere, Akyazı'nın isim hakkı ve ekonomik bazı nedenlerden dolayı böylesi bir yakınlığın avantaj oluşturacağı düşüncesini seslendiriyorlar.

TÜRBAN MAĞDURUYUM DEMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere İbrahim Hacıosmanoğlu, Başbakan Erdoğan’ın Gezi Parkı eylemleri sürecinde Kazlıçeşme’de düzenlediği mitinge de katılmış ve tepki çemişti. Hacıosmanoğlu o mitinge neden katıldığını ise şöyle açıklamıştı:

"Benim oraya gidiş düşüncem belli. Herkes düşüncesine göre tavrını ortaya koymalıdır. Benim oraya gidiş sebebim Gezi Parkı'ndaki eylem değildir. Herkes gidip Gezi Parkı'nda eylemini yapabilir. Devlet dairelerine başörtülü insanlar girmesin, üniversiteye başörtülü insanlar gitmesin. Bu olayın mağduruyum ben. Benim geniş bir ailem var. 12 kardeşim ve 150'nin üzerinde yeğenim var. Büyük ablamın kızı üniversite 3. sınıfa kadar çok başarılıydı, ama 4. sınıfta başını açmadığı için mezun olamadı ve şimdi evde çocuklarına bakıyor. Benim eşim de mimarlık kazandı, ama okuyamadı yine bu başörtüsü nedeninden dolayı. Ben mağdur olarak burada bir taraf olmak istedim ve o yüzden gittim."

İbrahim Hacıosmanoğlu dün İstanbul'da AKP mitingine katılmadan önce dergah ziyaretlerinde de bulundu. Bu ziyaret sırasında Trabzon Taraftar Merkezi, Twitter hesabından bu ziyareti, 'İbrahim Hacıosmanoğlu, Mahmut Efendiyi ziyaret etti. Acaba bugün İstanbul'daki mitinge gidecek mi?' başlığı ile duyurdu.

İşte o fotoğraf:

1h.jpg

İşte İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Başbakan'ı helikopterden indiği anda karşıladığı ve mitingde yer aldığı fotoğrafı:

2h.jpg

3h.jpg

(SBK)

Odatv

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com