G.Antepspor'dan gözaltı açıklaması!

G.Antepspor'dan gözaltı açıklaması!
Spor Toto Süper Lig takımlarından Gaziantepspor, resmi sitesinden bir açıklama yayınladı.

Gaziantepspor Kulübü resmi internet sitesinden gözaltıyla ilgili açıklamada bulundu. Dün sabah yapılan eş zamanlı operasyonla birlikte başkan İbrahim Kızıl ve yöneticilerin gözaltına alınmasıyla ilgili kulüp açıklama yaptı.

İşte Asbaşkan ve Mehmet Kızıl'ın imzasıyla yapılan açıklama şöyle;

"Altı ay kadar önce ortaya atılmış iddialar nedeniyle Gaziantepspor Yönetim Kurulu olarak yargılanmaktayız.

Bizler inanıyoruz ki adalet tecelli edecektir ve bizler üzerimize atılı suçlamalardan aklanarak beraat edeceğiz. Adalete duyduğumuz saygıdan dolayı şu ana kadar konuşmadık. Yürütülen hukuki süreç tamamlandığında hakkımızda bu çirkin karalama kampanyasını yürüten kişilerle adalet önünde hesaplaşacağız.

Spor kamuoyunun ve Aziz Türk Milletinin bilmesini isteriz ki boğazımızdan şu güne kadar tek bir haram lokma geçmediği gibi, Kızıl Ailesi Gaziantepspor’un menfaatlerini her zaman korumuştur. Bugüne kadar herhangi bir illegal oluşum içinde olmadık ve bundan sonra da olmayacağımızı herkesin bilmesini isteriz. Türk Futbolunun içinde bulunduğu şike soruşturması sürecinde Gaziantepspor’un adının soruşturmanın hiçbir aşamasında geçmediğini de ayrıca futbolseverlerin takdirlerine sunarız.

Gaziantepspor’umuzun kümede kalma mücadelesi ve play off’lara katılması için Gaziantepspor Yönetim Kurulu’nun son aylar içinde yaptığı fedakârca katkılar dahi masumiyetimizi kanıtlar mahiyettedir.

Buradan Sayın Hocamız Hikmet Karaman ve değerli futbolcu kardeşlerimize seslenmek istiyoruz:
“Sizlerin ligin son maçında Bursaspor karşısına başınız dik bir şekilde çıkmanız ve kendinize yakışır bir oyunla galibiyet almanız, bizler için en büyük hediye ve en büyük moral kaynağı olacaktır. Şundan emin olun ki maçta ve antrenmanda sizleri yalnız bırakmayacak olan büyük taraftarımızla beraber Gaziantepspor bu süreçten güçlenerek çıkacaktır.”

Herkesin bilmesini istediğimiz bir diğer konu ise şudur:

"Bizler var olduğumuz sürece, Gaziantepspor adı hep temiz kalacaktır..."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com