G.Kurmay'dan Alternatif Resepsiyon!

G.Kurmay'dan Alternatif Resepsiyon!
Genelkurmay Başkanlığı 29 Ekim resepsiyonu düzenleyecek..

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından 'tek'e düşürülen resepsiyon ile aynı saatlerde Genelkurmay Başkanlığı'nın 29 Ekim resepsiyonu başlayacak.

Cumhurbaşkanı Gül'ün Çankaya Köşkü'nde vereceği tek resepsiyona katılım tartışmaları sürerken Genelkurmay Başkanlığı'nın aynı saatte Cumhuriyet Bayramı resepsiyonu düzenleyeceği öğrenildi.

Şehit ailelerinin katılımı sağlanacak
Genelkurmay'ın resepsiyonuna komuta kademesi ile şehit ailelerinin katılımı sağlanacağı da gelen bilgiler arasında...

Merkez Orduevi'nde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'in vereceği resepsiyona, Kuvvet Komutanları ve Ankara Garnizonu'na bağlı subay ve astsubaylar katılıyor.

İlk olarak İlker Başbuğ vermişti
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, ilkini iki yıl önce İlker Başbuğ'un Genelkurmay Başkanlığı döneminde verdiği alternatif 29 Ekim resepsiyonu uygulamasına bu yıl da devam edilecek. Asker, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün devlet erkanının katıldığı resepsiyon için eşsiz davetiye göndermesinin ardından, Merkez Orduevi'nde resepsiyon düzenleye başlamıştı.

Kuvvet komutanları davet edildi
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'in Merkez Orduevi'nde vereceği, Köşk'teki resepsiyondan yarım saat önce 19.00'da başlayacak 29 Ekim resepsiyonuna kuvvet komutanları ile Ankara Garnizonu'na bağlı subay ve astsubaylar davet edildi.

Bugün davetiyeleri dağıtılmaya başlanan Merkez Orduevi'ndeki alternatif resepsiyon, Çankaya Köşkü'nde çifte resepsiyon uygulamasının başlamasının ardından verilmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com