G.Saray F.Bahçe'den Öcünü Alıyor!

G.Saray F.Bahçe'den Öcünü Alıyor!
G.Saray ve F.Bahçe koca dünyada yine aynı isme talip oldu...

G.Saray ve F.Bahçe koca dünyada yine aynı isme talip oldu, Anderlecht Sportif Direktörü Herman van Holsbeeck “İki kulüp de telefonla Biglia'ya olan ilgilerini belirtti ama resmi teklifler gelmedi” dedi.

G.SARAY ve F.Bahçe her kulvarda nefes almadan yarışıyor.. Bu öyle bir yarış ki, koca dünyada gidip aynı ismi beğenebiliyorlar. Sezon başında Stoch için 1 hafta Chelsea'nin kapısını aşındıran iki kulüpten sarı-lacivert olanı, bu savaşı son günde kazanmış, Haldun Üstünel de bu konuda suçlu gösterilmişti.

ŞİMDİ iki kulüp tekrar bir oyuncu için karşı karşıya: Lucas Rodrigo Biglia. F.Bahçe'nin 3 sezondur takip ettiği ve almaya çalıştığı Arjantinli oyuncuyu isteyen Hagi, yönetime bu doğrultuda rapor verince G.Saray da ilk yoklamayı telefonla yaptı.

VE bunu duyan ve oyuncuyu uzun süredir izleyen Kanarya da hemen Anderlecht'le temasa geçti. Biz de Belçika kulübüne ulaştık.. Anderlecht Sportif Direktörü Herman van Holsbeeck, bize şunları söyledi: “F.Bahçe ve G.Saray, Biglia'yı istediklerini bize telefonla bildirdiler. İki kulüple de aramız iyi. Fakat henüz resmi bir teklif gelmedi. Telefonlardan sonra biz de gelecek teklifleri bekliyoruz.”

İTALYAN pasaportu da bulunun Biglia, 24 yaşında ve ön libero.. Bu sezon 15 karşılaşmada golü yok, 3 asisti var.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com