G.Saray yönetimi ibra edildi!

G.Saray yönetimi ibra edildi!
Ünal Aysal başkanlığındaki sarı-kırmızılı yönetim, mali ve idari bakımdan ibra edildi.

Galatasaray Kulübü'nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Ünal Aysal başkanlığındaki kulüp yönetim kurulu, 2011 yılı faaliyetleri için mali ve idari bakımdan ayrı ayrı ibra edildi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen kongrede, yapılan görüşmelerin ardından, kulüp yönetim kurulunun faaliyetleri mali ve idari açıdan ayrı ayrı oylamaya sunuldu. Üyeler, yönetim kurulu faaliyetlerini mali ve idari bakımdan oy çokluğuyla ibra etti. Bu arada, Denetim Kurulu'nun faaliyetleri ise oy birliğiyle ibra edildi.

İbraların ardından kürsüye gelen kulüp başkanı Ünal Aysal, "Bugün bize bir kere daha güveninizi belirttiniz. Buna layık olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapacağız. Müsterih olunuz. Galatasaray, siz uyurken çalışıyor ve en iyi yere gelecek. İtimadınızı boşa çıkarmayacağız" dedi.

Öte yandan, kongrede sarı-kırmızılı yönetim, Mecidiyeköy'de bulunan kulüp arazisinin değerlendirilmesiyle ilgili genel kurul üyelerinden geniş kapsamlı bir yetki talep ederken, bu talep de oy çokluğuyla kabul edildi.

'20 MİLYON GALATASARAYLI AK PARTİ'YE OY VERDİ' İFADEM SÜRÇ-İ LİSANDI

Başkan Ünal Aysal, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen mali konuların tartışıldığı genel kurul toplantısında yaptığı konuşmada, Mehmet Ali Birand'ın sunduğu 32. Gün adlı programda, '20 milyon Galatasaraylı da AK Parti'ye oy verdi' diye bir sürç-i lisanım oldu" dedi.

Bugüne kadar bir çok televizyon programına katıldığını ve hiçbir sürç-i lisanda bulunmadığını kaydeden Ünal Aysal, "Ancak orada Mehmet Ali Birand'ın biraz nükte ile yaklaşımıyla ben, '20 milyon Galatasaraylının bir kısmı da AK Parti'ye oy verdi. AK Parti bu davranışıyla onları da cezalandırıyor' demek isterken, 'bir kısmı' kelimesi süratli geçti." diye konuştu.

Bütün Galatasaraylılardan özür dileyen Ünal Aysal, "Hiç kimsenin siyasi görüşlerine ipotek koymak gibi bir niyetim yok. Yapılmış bir hatadır." şeklinde konuştu. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com