G.Saray'a çok ağır sözler

G.Saray'a çok ağır sözler
Kayserispor Menajeri Süleyman Hurma’dan sarı kırmızılılara çok ağır sözler.“Adam Mehmet Topuz’u almak istemiş. Çıkmış, bastırmış 9 milyon Euro’yu erkek gibi! Ama Galatasaray, bize hangi kese kağıdına ne yazıp önermiş?”
Kayserispor Menajeri Süleyman Hurma, futbolcusu Amrabat ve bu oyuncuya talip olan Galatasaray Kulübü’ne zehir zemberek bir yanıt verdi. Faslı yıldızları Amrabat’ın Radyaspor’a yaptığı “Ben köle değilim. Gerekirse FIFA’ya gideceğim. Galatasaray’ın bir parçası olmak istiyorum ancak bana köle gibi davranılıyor” açıklaması Hurma’yı öfkelendirdi.  Bu açıklama üzerine görüşlerini almak için aradığımız Hurma şunları söyledi:
 
Köpek değil, insansa sözleşmesine sadık kalacak!
 
- Amrabat birincisi köpek değil, insansa bir sözleşme yapmış ona sadık olacak. Ve de saygı duyacak.
- İkincisi, ben kimseye “ocak ayında seni bırakacağım” demedim. Çünkü o, benim malım değil. Ben kulübün menajeriyim, sahibi değil.
- Üçüncüsü ise, kendisi için kullandığı “köle” ifadesi hiç doğru değil. Çünkü PSV’den aldığının 3 katını veriyor Kayserispor ona. Geldiği gün hiç düşünmeden 4.5 yıllık sözleşmeyi imzaladı. O zaman çok mutluydu!
 
Bizden istediler de biz mi vermedik?
 
- AMRABAT’a kese kağıdına yazılmış dahi bir teklif yok. Hangi takım istemiş ve biz ona vermemişiz. Varsa onu çıkıp göstersinler. Şu anda sizinle konuşuyorum ve şu saat itibariyle hala resmi teklif yok. Sadece Amrabat’ı ucuza kapatmak için ayartan, azdıran bir kulüp var. Ve onlar da transferi kendi istediği koşullarda bitirmek istiyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com