G.Saray'a geri mi dönüyor?

G.Saray'a geri mi dönüyor?
Sezon başında Suudi Arabistan takımlarından Al Nasrr'a kiralanan Pino'nun sözleşmesi fesh edildi...

Sezon başında Suudi Arabistan'ın Al Nasrr Takımı'na kiralanan Juan Pablo Pino'nun sözleşmesi Arab kulübü tarafından feshedildi.  Sol ayağında kırık olan Juan Pablo Pino'nun sözleşmesi, sakatlığı nedeniyle, karşılıklı olarak feshedildi.

Al Nasrr, Pino'nun sakatlık ve iyileşme evresini göz önünde bulundurarak Kolmobiyalı futbolcu yerine bir başka hücum oyuncusunu kadrosuna kattı. Sezon sonuna kadar alacaklarını tahsil eden Pino için takımın sahibi Prens Talalin'in sarayında veda yemeği verildi.
 
FATİH TERİM İSTERSE SEVE SEVE GELİRİM
 
Radyospor'dan Özgür Sancar'a açıklama yapan Juan Pablo Pino, Al Nasrr'la sorun yaşamadığını ve başarılı bir dönem geçirdiğini belirtirken, "Goller attım, attırdım; ancak sakatlığımı sonrası böyle bir karar alındı. Normal karşılamak gerekir" dedi.  Pino, "Galatasaray'a dönüp takımla çalışmalara başlama ihtimalin var mı? "sorusuna "Bilmiyorum, henüz her şey çok yeni" derken,  sezon sonunda Galatasaraylı yetkililerin istemesi durumunda seve seve sarı kırmızılı takımla devam edeceğini ifade etti.

"HEYECAN VERİCİ OYNUYORLAR"
 
Galatasaray'ın bütün maçlarını takip ettiğini belirten Pino, "Galatasaray'ı çok başarılı buluyorum. Heyecan verici futbol oynuyorlar. Takım adına mutluyum. Elbette teknik direktörümüzün istemesi durumunda takıma dönmek istiyorum. Ancak şu anda böyle bir şey konuşulmadı" dedi.  

Pino ayağındaki alçının 1 hafta sonra çıkarılacağını ve rehabilitasyon çalışmalarına başlayacağını söyledi.
 
'PİNO'YA KAPIMIZ AÇIK'
 
Sarı kırmızılı idareciler ise Pino'nun durumuyla yakından ilgileniyorlar. Pino'nun Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusu olduğunu belirten yöneticiler, "Pino'ya tabii ki kapımız açık, gelip çalışmalarını yapabilir. Fatih hocamız çalışmalarından memnun kalırsa kendisinden faydalanır" dedi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com