G.Saray'a müjde!

G.Saray'a müjde!
Sakat oldukları için Milli Takım kampından çıkarılan ve Macaristan maçında oynamamaları tartışma konusu olan Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'ın tedavisi, sarı kırmızılı kulübün sağlık heyeti tarafından büyük bir titizlikle sürdürülüyor.

Sarı kırmızılı ekibin bu akşam yaptığı antrenmanın bir bölümünde Burak ve Selçuk takımla birlikte çalıştı. İki oyuncunun durumu maç günü kesinlik kazanacak. Cuma günü oynanacak Gençlerbirliği maçı için perşembe günü Ankara'ya gidecek sarı kırmızılı ekipte Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ında yer alması bekleniyor.

Ünal Aysal'da Terime yemek Galatasaray'ın antrenmanı Başkanı Ünal Aysal, ikinci başkan Ali Dürüst, başkan Yardımcısı Refik Arkanve futbol şubesi sorumlusu Abdurrahim Albayrak da takip etti. Başkan Ünal Aysal ve yöneticiler antrenman sonrasında teknik direktör Fatih Terim ile birlikte akşam yemeği yiyerek, sohbet ettiler. Bu arada Galatasaray Kulübü resmi sitesinden bir açıklama yayınlayarak, Milli Takım kamplarından sakat dönen oyuncularıyla ilgili bir sağlık raporu yayınladı.

Hakan Balta: Bel ve kalça problemleri nedeniyle milli takım kadrosundan çıkarılan oyuncumuza Cuma günü genel anestezi altında problemli bölgelere yönelik ileri tıbbi uygulamalar yapılmış, 48 saatlik istirahat sonrası oyuncumuzun antrenmanlara gözetim altında katılmasına izin verilmiştir.

Burak Yılmaz: Milli takım antrenmanı sırasında sol kalça bölgesi kaslarında 2. derecede yaralanma olduğu tespit edilen oyuncumuza kulübümüz sağlık ekibi tarafından iyileştirmeyi hızlandırmak amacı ile kendi kanından izole edilen kök hücre enjeksiyonu yapılmıştır. Tedaviye iyi yanıt veren oyuncunun bugün itibariyle oynayacak durumda olmadığı ve maç saatine kadar takibi konusunda görüş birliği oluşmuştur.

Selçuk İnan: Milli takım antrenmanı sırasında sol uyluk arka grup adelesinde 1. derecede yaralanması bulunan oyuncumuza kulübümüz sağlık ekibi tarafından iyileşmeyi hızlandırmak amacıyla kendi kanından izole edilen kök hücre uygulaması yapılmıştır. Bugün itibariyle maç oynayabilecek durumda olmayan oyuncunun maç saatine kadar takibi konusunda görüş birliği oluşmuştur.

Semih Kaya: Milli takım dönüşü sağlık değerlendirmesi yapılan oyuncunun belde disk problemi ve kas spazmına bağlı ağrıları olduğu tespit edilmiştir. Tedavisine hemen başlanan oyuncunun ağrılarının performansını olumsuz etkilemeyecek düzeye çekilmesi amacıyla tedavi ve takibine karar verilmiştir.

Hamit Altıntop: Milli takım dönüşü bel ağrılarından şikayeti olan oyuncunun yapılan muayene ve değerlendirmeleri sonucu disk problemine bağlı kas spazmı tespit edilmiştir. Tedavisine hemen başlanan oyuncunun ağrılarının performansını olumsuz etkilemeyecek düzeye çekilmesi amacıyla tedavi ve takibine karar verilmiştir.

Johan Elmander: Sağ ayak 1. tarak kemiğinde kemik ödemi nedeniyle ağrıları bulunan sporcumuzun milli takım dönüşü değerlendirmesi yapılmıştır. Ağrılarının performansını etkilemesi sebebiyle milli takım dönemi öncesi yoğun tedavi ve istirahate alınan oyuncunun aynı sebeple tedavisine ve takibine karar verilmiştir.(VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com