"G.Saray'a özlemim var"

"G.Saray'a özlemim var"
Antalyaspor'un golcü oyuncusu Necati Ateş G.Saray'a gönderme yaptı...

Medical Park Antalyaspor'un yıldız futbolcusu Necati Ateş, yeniden Galatasaray'da oynamak gibi bir özlemi olduğunu söyledi.

Son günlerde adının tekrar Galatasaray ile geçtiğini, bundan da rahatsızlık duymadığını söyleyen Necati Ateş, "Olmamış bir şeyin üzerine yorum yapmak doğru olmaz. Medical Park Antalyaspor'un kontratlı oyuncusuyum. Zaten böyle bir teklif gelse Antalyaspor'a gelirdi" dedi.
 
Her futbolcunun yeniden büyük takıma gitme özlemi olduğunu aktaran Ateş, "Benim de böyle bir özlemim var. Ama bulunduğum yerden de mutluyum. Bunu da her zaman söylüyorum" dedi.
 
Antalyaspor'u sevdiğini, burada oynamaktan dolayı da mutlu olduğunu belirten Necati Ateş, "Ben Galatasaray'da şampiyonluklar yaşadım. Galatasarayla lig şampiyonluğu, Türkiye Kupası şampiyonluğum var. Benim durumundaki her futbolcunun mutlaka böyle istek ve arzusu olur. Şu an için kulübüme bir teklif gelmediği için hem benim adıma, hem Antalyaspor, hem de Galatasaray adına yorum yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum" diye konuştu.
 
İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ
 
Tecrübeli futbolcu takımının ilk yarı değerlendirmesi yaparken de şunları söyledi:
 
"İlk yarının son maçında Fenerbahçe'yi yenseydik bir nebze olsun hedefimize yaklaşmış olurduk. Açık konuşmak gerekirse 21 puan bizi pek tatmin etmiyor. 2 maç kadar beklediğimiz hedeflerin altındayız. Tabi 10 maçlık sıkıntılı periyot yaşadık. Bu da bize ders oldu. İkinci yarıda aynı hataları yapmamak için önümüzde 17 maçlık periyot daha var. İkinci yarıya da iyi başlayıp, iyi götürmek istiyoruz." (EMK)

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com