G.Saray'da 3 ortak imza!

G.Saray'da 3 ortak imza!
Sarı-kırmızılı kulüp, cepheleşme olduğu iddialarına açıklık getirdi.

SANSÜRSÜZHABER - Galatasaray Kulübü yöneticilerinden Ali Gürsoy, Sedat Doğan ve Celal Gürcan, sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden ortak bir açıklama yayınladı.

İşte sarı-kırmızılı kulübün yöneticilerinin ortak açıklaması :

"Son günlerde bazı basın organlarında yer alan ve Galatasaray Spor Kulübü yönetimi içinde ciddi görüş ayrılıkları ve cepheleşmeler olduğu intibaını veren yazılarda sürekli olarak isimlerimizin yer alması bizleri üzmüş ve bu açıklamayı yapmamızı zaruri hale getirmiştir.

Tüm camiamızın bilmesini isteriz ki, futbol ve basketbol başta olmak üzere hemen her branşta gerek ulusal gerekse uluslararası başarılara imza attığımız, kulübümüzü yarınlara çok daha güçlü bir biçimde taşıyacak değişimleri planladığımız ve uygulamaya koyduğumuz şu günlerde bu tür yayınlar Kulübümüze zarar verme tehlikesini taşımaktadır.

Başkanımız Ünal Aysal’ın liderliğine ve çizmiş olduğu yol haritasına inancımız ve desteğimizin tam olduğundan, dün olduğu gibi yarın da Galatasaray’ın geleneklerine uygun olarak hiyerarşik düzenine tam bir saygı içinde davranacağımızdan hiç bir Galatasaraylı’nın kuşku duymaması gerekir. Bu fevkalade önemli süreçte Galatasaray’ımıza zarar verecek asılsız ve kasıtlı yorum ve haberlere itibar edilmemesini rica eder, yanlış bir intibaya vesile olmuşsak tüm camiamızdan özür dileriz."

(EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com