G.Saray'da İlginç Gelişmeler Yaşanıyor!

G.Saray'da İlginç Gelişmeler Yaşanıyor!
Adnan Polat, seçimde yer almayacağını açıklamıştı. Ancak hem yönetimden, hem de birçok üyeden baskı var..

Akşam Gazetesi'nin haberine göre; Göndermek için can atanlar şimdi 'aday ol' çağrısı yapıyor... Galatasaray Başkanı Adnan Polat, seçimde yer almayacağını açıklamıştı. Ancak hem yönetimden, hem de birçok üyeden aday olması için Polat'a ciddi bir baskı var. Ünal Aysal'ı istemeyenler, Özgörkey'in çekilmesiyle Adnan Polat'a yöneldi. Başkan'ın aday olması için ikna turları başladı

Adnan Polat'ı göndermek için elbirliğiyle çalışan Ünal Aysal, Mehmet Helvacı ve Cemal Özgörkey taraftarları şimdi çetin bir mücadele içinde. Aysal'ın kongrede en güçlü rakibi olması beklenen Cemal Özgörkey'in aniden seçimden çekildiğini açıklaması, taraftarlarını kızdırdı. Liste pazarlıklarından küsenler de küskün bir şekilde köşelerine çekildiler.

Özgörkey'İ destekleyen Mesut Gümüştaş, düşüncelerini, 'Özgörkey dava arkadaşlarını yarı yolda bırakmıştır. Aylardır yapılan toplantılar boşuna gitti. Bizi yarı yolda bırakan Cemal Bey, bize danışmadan basın yoluyla çekildiğini açıkladı. O koltuğa hakeden oturacaktır' şeklinde açıkladı.

HELVACI DA ÇEKİLECEK Mİ?

G.Saray'da şimdi Ünal Aysal'ı istemeyenler kendilerine yeni bir lider arıyor. Hatta Başkan Adnan Polat'ın yeniden aday olmasını isteyenler de bir hayli fazla. Polat'ın bu şartlarda seçime gitmesi halinde yeniden kazanacağı da düşünülüyor. Ancak Adnan Polat daha önce yaptığı açıklamada bir daha aday olmayı düşünmediğini söylemişti. Aysal'a karşı olanlar, Mehmet Helvacı'nın da son anda adaylıktan çekileceğini öne sürüyorlar.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com